Indiáni se vracejí z Mladé Boleslavi bez bodů!

27.09.2016 19:58     27.09.2016 21:14

Porážku 2:3 vezou z města automobilů hokejisté HC Škoda Plzeň.  Indiáni prohráli šest ze sedmi extraligových zápasů.

Zápas HC Škoda Plzeň - Mladá Boleslav (15)

Duel  7. extraligového kola se vyvíjel pro Plzeň velmi příznivě. V šesté minutě dostal indiány do vedení Kanaďan Yellow Horn.

Ve druhé části vyrovnal v přesilovce Lenc a po změně stran otočil skóre na 2:1 Vampola. Rozhodujícím momentem byla v 53. minutě trefa Hyky, kdy bruslaři odskočili o dvě branky.  V závěru utkání ještě Kracík proměnil trestné střílení, ale indiáni už nedokázali vyrovnat.

Plzni se v Mladé Boleslavi dlouhodobě nedaří. Naposledy tu vyhrála v listopadu 2014 a od té doby šestkrát prohrála. V extraligové tabulce teď patří indiánům 12. místo.

BK Mladá Boleslav: Lukáš – Stříteský, T. Voráček, Hanzlík, Štich, Pastor, Kučný – Hyka, Musil, Lenc – Látal, Klepiš (C), Pacovský – Orsava, Vampola, Žejdl – Pospíšil, Urban, Jonák

HC Škoda Plzeň: Machovský – D. Sklenička, P. Kadlec, Pulpán, Čerešňák, Moravčík, Slovák – T. Svoboda, Hrnka (C), Kratěna – D. Kubalík, Kracík, Indrák – Johnson, Lev, Yellow Horn – Schleiss, Suchý, Švarc

Branky a nahrávky: 23. Lenc (Hyka, Musil), 42. Vampola, 53. Hyka (Musil) – 6. Yellow Horn, 59. Kracík (TS). Rozhodčí: Hejduk, Úlehla – Frodl, Zavřel. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 3 473. Střely na branku: 30:28. Zblokované střely: 4:12. Hity: 11:15. Vhazování: 23:27. Průběh utkání:0:1, 3:1, 3:2.