Rekordní vítězná série Viktorky pokračuje. Z Karviné veze výhru 3:1

27.10.2017 22:06     27.10.2017 22:40

Viktorka Plzeň navýšila po 12. kole HET ligy náskok v čele tabulky před druhou Slavií už o 14 bodů.

Karviná - Viktorka

Plzeň od začátku potvrzovala svou roli favorita. Skóre otevřel v 11. minutě Kopic. Karviná se ale nevzdávala a vytvořila si také několik šancí, které zlikvidoval brankář Kozáčik. Ve 34. minutě zvýšil Krmenčík na 0:2, skóroval tak v sedmém z posledních osmi ligových zápasů.

Ve druhé půli zdramatizoval situaci střídající explzeňský Wágner, když snížil na 1:2. Karviná pak zvýšila tlak, do velké šance se dostal Budínsky, ale Kozáčik včas zasáhl. Wagnerovi se podařilo vyrovnat, ale sudí už předtím pískal faul a branku neuznal. Rozhodující okamžik přišel v 69. minutě, kdy Kolář poslal míč do branky Karviné – 1:3 a dal si tak dárek k dnešním 32. narozeninám.

Karviná: Le Giang – Čolič (46. Kalabiška), Košťál (59. Smrž), Hošek, Vondra – Šisler (C), Janečka (46. Wágner) – Lingr, Budínský, Moravec – Panák.

Plzeň: Kozáčik – Řezník, Hejda, Hájek, Limberský – Hořava, Hrošovský – Kopic, Kolář (C) (89. Bakoš), Zeman (65. Petržela) – Krmenčík (81. Řezníček).