Talent se rozdělil o body s Cementem Hranice. Na Moravě uhrál remízu 25:25

12.02.2017 12:09     12.02.2017 13:15

Házenkáři Plzně opět remízovali na hřišti soupeře. Dělba bodů je pro Západočechy ztráta, ještě ve druhém poločase vedli o čtyři branky.

DSC_7770v

Po prvním poločase zápasu 17. extraligového kola vedl plzeňský Talent o tři branky 11:14. Vynikající práci odváděl Milan Škvařil. Na druhé straně byli tahouny Libor Horut a Filip Hardt.

Ve druhé části odskočili hosté o čtyři branky, ale soupeři se postupně dařilo manko snižovat. Tým kouče Martina Šetlíka doplatil v závěru zápasu na dvě zbytečná vyloučení, kdy Západočeši hráli ve čtyřech proti šesti. Talent tedy stejně jako minulý týden na hřišti v Novém Veselí uhrál pouze remízu.

První letošní měření sil obou týmů v rámci naší nejvyšší soutěže vyhrála doma jasně Plzeň 41:25. Ta ovládla také letošní souboj s Cementem o finále Českého poháru.