V prvním duelu zimní přípravy zdolala Viktorka Jiskru Domažlice 5:1

Domažlice
10. 1. 2017 18:42 | Aktualizováno 10. 1. 2017 19:07

Start zimní přípravy se aktuálním ligovým mistrům vydařil. Zápas v Luční ulici jasně ovládli, ale i soupeř podal bojovný výkon.

Skóre duelu v tréninkovém areálu v Luční ulici otevřel domácí Hořava už po deseti minutách hry, když se prosadil z pokutového kopu. I když viktoriáni měli více ze hry, hosté dokázali ve 40. minutě vyrovnat díky trefě Fořta a první poločas skončil za stavu 1:1.

Viktoria po změně stran dominovala a mezi 57. a 65. minutou dala čtyři branky, o které se postarali mladíci. Ve druhém poločase už padaly góly jen do domažlické branky. V 57. minutě skóroval po rohovém kopu Piroch. Na 3:1 pak zvýšil o dvě minuty později Hlavatý. Další pokutový kop nařídil sudí v 62. minutě a Zeman upravil na 4:1. Poslední branku zápasu střílel v 65. minutě Poznar, který zvýšil na 5:1.

K dalšímu přípravnému duelu nastoupí viktoriáni opět v Luční v sobotu 14. ledna proti Ústí nad Labem.

Viktoria Plzeň: 1. poločas: Sváček – Hejda, Hořava, Limberský, Petržela, Řezník, Hrošovský, Kovařík, Chrien, Piroch, Krmenčík 2. poločas: Sváček – Matějů, Janža, Zeman, Kopic, Poznar, Hájek, Suchan,. Hromada, Hlavatý, Piroch

Jiskra Domažlice: Švihořík – Hrubý, Bauer, Brožík, Lešek (87. Bláha), Ruml (46. Černý), Chocholoušek, Špírek (46. Roubal), Bezdička (46. Hejda), Mužík (73. Bursík), Fořt (46. Hašek) Náhradníci: Černý,Roubal, Bursík, Hašek, Bláha, Hejda, Krondát

Branky:10. Hořava (pen.), 57. Piroch, 59. Hlavatý, 62. Zeman (pen.), 65. Poznar – 40. Fořt