Viktorka pokračuje ve vítězné sérii. V přípravě porazila Innsbruck 2:0

10.07.2018 19:06     10.07.2018 19:28

Ve druhém přátelském utkání na soustředění v Rakousku porazili Západočeši nováčka tamní bundesligy Wacker Innsbruck. Trenér Vrba oproti prvnímu duelu zamíchal sestavou.

viktorka

Západočeši zatím zůstávají v letošní letní přípravě neporaženi. V duelu s Innsbruckem otevřeli skóre ve 14 minutě díky trefě Ekpaie – 1:0. Soupeř se dostal do velké šance o 11 minut později, střelu Rakowitze ale brankář Hruška vyrazil. Zhruba 250 diváků v rakouském Westedorfu pak sledovalo do konce poločasu vyrovnaný duel bez větších šancí.

Ve druhé půli nahradil Bakoše čerstvý otec Chorý. Jeho velkou šanci hned v úvodu poločasu ale zlikvidovala obrana Innsbrucku. Po hodině hry vyslal trenér Vrba do boje devět nových hráčů včetně nováčka Buchy. Blízko druhému gólu byl Krmenčík, brankáře Wedla ale nepřekonal. Změny skóre se viktoriáni dočkali v 80. minutě, kdy se prosadil Petržela – 2:0.

Další přátelské utkání sehrají Západočeši v Rakousku v sobotu 14. července, kdy od 15.30 změří síly s Dynamem Kyjev.

Plzeň: Hruška – Havel (61. Řezník), Hubník (C) (61. Procházka), Hájek (61. Pernica), Kovařík (61. Limberský) – Ekpai (61. Petržela), Čermák (61. Bucha), Hořava (61. Hrošovský), Zeman (61. Kopic) – Bakoš (46. Chorý), Řezníček (61. Krmenčík).

Innsbruck: Knett (46. Wedl) – Henning (46. Perič), Dedič (46. Eler), Rakowitz (66. Zaizen), Maak (46. Kerschbaum, 66. Henning), Freitag (C), Schimpelsberger (61. Rieder), Meusburger, Baumgartner (46. Gabriele), Vallci (61. Buchacher), Durmus (61. Hupfauf).