Fotbalová Viktorka si pojistila na další dva roky služby záložníka Václava Pilaře, který se skoro dva roky trápil se zraněním. Klub hlásí i další změny v kádru.

Viktorka už potvrdila první posilu. Je to chorvatský fotbalista Diego Živulič, který přichází do Plzně ze Zlína. V neděli 28. května si už vyzkoušel červenomodrý dres s 25 na zádech.

28. 5. 2017 20:11
MH

Viktorka slavila s fanoušky v pivovaru. Podívejte se na fotky!

Sport

I když Viktorka skončila v lize druhá, slavila se svými fanoušky. V sobotu po skončení zápasu se milovníci plzeňského fotbalu přesunuli na nádvoří Plzeňského Prazdroje.

28. 5. 2017 19:57
MH

Viktorka porazila Jihlavu, v lize skončila druhá - FOTKY

Sport

Viktorka se rozloučila se sezónou vítězstvím nad Jihlavou. Titul si zajistila Slavia výhrou nad Brnem. Poslední zápas v Doosan aréně sledovalo téměř deset a půl tisíce diváků.

27. 5. 2017 19:08
MH

Viktorka poděkuje fanouškům. Zve je na pivo zdarma

Zprávy Plzeň

V sobotu čeká Viktorii poslední ligový duel sezony. Ať už souboj o titul dopadne jakkoli, pro fanoušky se bude v pivovaru čepovat 90 minut zlatý mok zdarma.

26. 5. 2017 21:39
VK

"Dřeli jsme do poslední minuty," říká trenér Bečka po utkání s Brnem

Sport

"Myslím, že branku jsme v 92. minutě vstřelili zaslouženě. Za druhou půli jsme si body zasloužili, dřeli jsme do poslední minuty a to se nám vyplatilo,“ říká trenér Bečka po zápase v Brně.

21. 5. 2017 9:53
MH

Viktorka je stále ve hře o titul! V Brně dala gól před koncem utkání!

Sport

Je to neuvěřitelné, Plzeň dala gól v úplném závěru zápasu s Brnem a stále je ve hře o titul. Celý zápas se přitom hrálo bez gólu. Viktorka dala branka až ve druhé minutě nastaveného času.

20. 5. 2017 18:59
MH

Bývalý hráč Viktorky David Bystroň spáchal sebevraždu

Zprávy

Ani ne měsíc po sebevraždě Františka Rajtorala přišla zpráva o smrti dalšího bývalého hráče plzeňské Viktorky. V pátech spáchal sebevraždu David Bystroň.

20. 5. 2017 9:21
MH

Poslední duel Viktorky v sezóně je vyprodaný! Šance na lístky ještě žije

Sport

Ve středu šly do prodeje vstupenky na poslední utkání FC Viktoria Plzeň v aktuální sezóně a hned se po nich zaprášilo. Stále ale ještě je šance, že jich několik k mání bude...

18. 5. 2017 9:28
MK

Vstupenky na poslední duel sezóny Viktorky jdou do prodeje

Sport

Fotbalisté Viktorky mají před sebou poslední dva duely, ve kterých ještě mohou zabojovat o titul. Tak jako tak poslední utkání sezóny sehrají doma proti Jihlavě. Odstartuje prodej lístků.

16. 5. 2017 13:48
MK

Policie je kvůli mistrovství Evropy mladých fotbalistek v pohotovosti

Finále evropského šampionátu ve fotbale žen do 17 let se ve Štruncových sadech odehraje dnes večer. O titul se utkají Španělky a Němky. Policie připravila bezpečnostní opatření.

14. 5. 2017 12:48 | Aktualizováno 14. 5. 2017 12:55
VK

Viktorii se titul vzdaluje. S Mladou Boleslaví remízovala 3:3

Fotbal

Plzeň předvedla za stavu 0:3 nevídaný obrat utkání a dokázala vyrovnat na 3:3. Remíza ale viktoriánům na návrat do čela tabulky nestačila.

12. 5. 2017 20:09 | Aktualizováno 12. 5. 2017 20:42
VK

Viktorka si zkomplikovala boj o titul, v Jablonci remizovala

Sport

Dalo by se to označit za zbytečnou ztrátu bodů. Viktorka v prvním poločase vedla rozdílem dvou branek, ve druhé půli ale neustála tlak Jablonce.

6. 5. 2017 15:53 | Aktualizováno 6. 5. 2017 16:08
MK

V regionu pokračuje mistrovství Evropy žen do 17 let - FOTKY

Sport

Evropský fotbalový šampionát žen do 17 let, který aktuálně probíhá hned v několika městech regionu, pokračoval dalšími zápasy. Podívejte se na fotky z Přeštic!

6. 5. 2017 10:09
MK

Trenérský návrat roku! Viktorku znovu povede Pavel Vrba - FOTKY

Sport

O návratu Pavla Vrby na místo hlavního trenéra Viktorky se v posledních spekulovalo čím dál víc. Spekulacím je ale konec, Pavel Vrba podepsal s Viktorkou smlouvu na tři roky.

4. 5. 2017 13:08 | Aktualizováno 4. 5. 2017 14:29
MK

Viktorka zahajuje prodej permanentek na příští sezonu

Fotbal

I když aktuální sezona teprve vrcholí, fanoušci už mají možnost pořídit si permanentky na další ligový ročník. Připravena je řada novinek!

2. 5. 2017 19:13
VK

Mistrovství Evropy fotbalistek do 17 let bude v Plzni, Přešticích a Domažlicích

Sport

Od 2. do 14. května bude probíhat Mistrovství Evropy fotbalistek do 17 let. První utkání si český tým zahraje proti Francii, začíná v úterý 2. května od 11 hodin v plzeňské Doosan Aréně.

1. 5. 2017 12:46
MH

Vítězství pro Rajtyho! Plné tribuny uctily zesnulého fotbalistu - FOTKY!

Sport

Při fotbalovém zápase s Duklou byla uctěna památka Františka Rajtorala. Mimo jiné mu lidé vzdali hold i minutou intenzivního potlesku, fanoušci připravili úžasné choreo.

29. 4. 2017 22:16 | Aktualizováno 30. 4. 2017 9:33
MH

Fanoušci z kotle připravili další poctu Rajtymu, přes noc pomalovali zeď

Už při dnešním fotbalovém utkkání se chystá uctění památky Františka Rajtorala. Fanoušci z kotle během noci pomalovali jednu ze zdí na stadionu.

29. 4. 2017 16:17
MH

Na Rajtyho se bude vzpomínat napříč republikou! V Plzni se mu bude tleskat

Sport

Při sobotním ligovém kole se bude uctívat památka Františka Rajtorala na všech stadionech v republice. Plzeňský klub vymění minutu ticha za šedesát vteřin potlesku!

28. 4. 2017 9:27