Třetí finálovou bitvu zvládla lépe Dukla. Talent porazila 28:23

2017-05-14-171025-1585s
19. 5. 2017 18:36 | Aktualizováno 19. 5. 2017 20:15

Házekáři Dukly vedou finálovou sérii play off 2:1. Další zápas se hraje také v Praze v sobotu večer.

Dukla se v sérii na tři vítězství ujala vedení. K zisku titulu už jí chybí jediná výhra. Ve třetím utkání měli Pražané většinou více ze hry. Po vyrovnaném úvodu získali tříbrankový náskok, který ale Talent na konci první půle dokázal otočit. Do kabin tak Západočeši odcházeli za stavu 14:13.

Na začátku druhého poločasu se dostali Plzeňané do dvoubrankového vedení. Pak ale odpadli a Dukla se dostala do vedení a rozhodla zápas.

"Klíčové byly naše technické chyby. Udělali jsme jich patnáct a Dukla za ně trestala. Nemůžeme hrát takto nedůrazně, musíme zvýšit opět agresivitu a nasazení. Pokusíme se dnešek hodit za hlavu,“ říká trenér Talentu Martin Šetlík.

Sobotní utkání na Dukle začne ve 20 hodin večer. Na zápas se opět chystá početná výprava plzeňských fanoušků.