Hokej

Pivovar chystá omluvenky pro hokejové fanoušky. Podepíše je trenér Jandač

Zprávy Plzeň

Novinku pro hokejové příznivce přichystal před mistrovstvím světa plzeňský pivovar Těm, kteří chtějí sledovat  šampionát, ale nemohou být u televize, vystaví omluvné listy.

25. 4. 2017 19:15
VK
Pokračovat ve čtení

Hokejoví fandové pozor! HC Škoda Plzeň shání záznamy slavných utkání

Sport

Hokejový klub HC Škoda Plzeň vyzývá všechny "srdcaře", kteří si nahrávali v minulosti důležité duely, aby se zapojili do nového projektu.

17. 4. 2017 14:43
MK

Ondřej Kratěna zůstává ve službách HC Škoda Plzeň

Sport

Kapitán plzeňských hokejových indiánů se rozhodl pokračovat i v příští sezóně v dresu HC Škoda Plzeň. Dohodu už potvrdilo i vedení klubu. Letní přípravu zahájí kádr na začátku května.

12. 4. 2017 10:09
MK

Hokejoví indiáni se zbavují tee-pee! Odstartovala speciální aukce - FOTKY

Sport

Opravdu mimořádnou šanci, jak ztvrdit věrnost svému klubu, mají nyní fanoušci HC Škoda Plzeň. V aukci si mohou pořídit tee-pee, které bylo symbolem fanzóny.

7. 4. 2017 13:22
MK

HC Škoda má za sebou rozlučku, dorazily stovky fanoušků - FOTKY

Sport

Pro Škodovku letošní sezóna skončila osmým místem po vypadnutí ve čtvrtfinále s Libercem. Poslední březnový den se klub rozloučil s fanoušky. Dorazily jich stovky!

1. 4. 2017 13:01
MH

Fanoušci pozor! Hokejisté Plzně se budou loučit se sezónou

Sport

Hokejisté HC Škoda Plzeň ukončili v závěru minulého týdne sezónu na ledě, teď je čeká tradiční loučení s fanoušky. Zakončení sezóny proběhne v pátek 31. března.

28. 3. 2017 8:43
MK

Indiánům končí sezona. S Libercem padli 4:5

Hokej

Plzeň předvedla v šestém utkání čtvrtfinálové série play off bojovný výkon. Během zápasu třikrát vedla. Do semifinále ale postupují úřadující šampioni z Liberce.

24. 3. 2017 20:58 | Aktualizováno 24. 3. 2017 21:34
VK

Speciální várku piva pro šampionát uvařily hokejové hvězdy - FOTKY

V Plzeňském Prazdroji vzniká opět speciální várka ležáku pro hokejové mistrovství světa. Tentokrát se na jeho vzniku podílel Jakub Kovář, Martin Procházka a tým fanoušků!

23. 3. 2017 8:33
MK

Hokejisté Plzně fantasticky obrátili duel v Liberci

Sport

Hokejisté Plzně si parádním obratem v pátém utkání čtvrtfinále zajistili setrvání v bojích play-off. I když po první třetině prohrávali o dva góly, druhá třetina rozhodla.

22. 3. 2017 20:30 | Aktualizováno 22. 3. 2017 20:41
MK

Plzeň prohrála s Libercem, série se stěhuje na sever Čech

Sport

Po nedělním skvělém zápase, kdy Plzeň smetla Liberec 6:3, přišla ledová sprcha. Plzeň nedala v dalším domácím zápase ani gól, naopak čtyři inkasovala.

20. 3. 2017 19:52 | Aktualizováno 20. 3. 2017 20:21
MH

Hokejisty Plzně podpoří v utkání v Liberci domácí fanoušci, chystá se výjezd

Sport

Hokejisté HC Škoda Plzeň mají před sebou čtvrtý duel čtvrtfinále extraligy a jisté je, že k pátému utkání pojedou do Liberce. Připravuje se proto i autobusový výjezd.

20. 3. 2017 13:06
MK

Parádní hokej! Indiáni porazili Liberec 6:3

Sport

Čtvrtfinále se přesunulo na západ Čech! Plzeň v neděli 19. března snížila stav série a potěšila doma fanoušky. Tygry porazila vysoko 6:3.

19. 3. 2017 19:18
MH

Plzeň prohrála v Liberci i druhý duel, série se přesouvá na západ Čech

Sport

Druhý duel s Libercem se pro Plzeň nevyvíjel vůbec špatně. Nakonec ale Plzeň prohrála s Tygry o dvě branky. Série se přesouvá na západ Čech za stavu 2:0 pro Liberec.

16. 3. 2017 20:33
MH

Úvod čtvrtfinále hokejistům Plzně nevyšel, v Liberci padli 1:3

Sport

Úvodní zápas čtvrtfinálové série hokejisté Plzně na ledě Liberce nezvládli. Domácí vedli o dva góly už v první třetině a vítězství si nakonec pohlídali.

15. 3. 2017 20:48 | Aktualizováno 15. 3. 2017 20:58
MK

Hokejisté Plzně otevírají brány čtvrtfinále! Čeká je vítěz základní části

Sport

Plzeňští hokejisté dokázali vybojovat postup do čtvrtfinále, teď už před nimi stojí ale nejtěžší možný soupeř. "Musíme si dát pozor na vyloučení," říká před utkáním Miroslav Preisinger.

15. 3. 2017 8:38
MK

Útočníci Kracík a Preisinger obléknou dresy Plzně i v další sezoně

Hokejoví indiáni už sestavují kádr pro příští sezonu. Oba hráči se klubu upsali na další rok.

14. 3. 2017 21:19
VK

HOKEJ: Prodej vstupenek na čtvrtfinálové zápasy play-off startuje

Sport

Plzeňští hokejisté slaví postup do čtvrtfinále play-off. Po dramatických bojích s Vítkovicemi čeká na Plzeň Liberec. A vstupenky už se začínají prodávat. Kdy a kde? Čtěte dál...

13. 3. 2017 16:44
MH

Hokejisté Plzně rozehrají čtvrtfinále v Liberci. "Je to otevřené," říká Stach

Sport

Hokejisté HC Škoda Plzeň v tomto týdnu vstoupí do čtvrtfinále extraligy a čeká je nejtěžší možný soupeř. Už ve středu se postaví proti Liberci. "Máme šanci uspět," vyhlíží Machovský.

13. 3. 2017 8:57
MK

To byly nervy! Plzeň nakonec zvládla páté utkání s Vítkovicemi!

Sport

Plzni šlo o všechno, v neděli se postavila v pátém zápase proti Vítkovicím. Hrálo se postup do další části play-off. A zápas byl díky prodloužení hodně dramatický a hodně dlouhý.

12. 3. 2017 22:15
MH

Indiáni porazili Vítkovice 5:2. Série předkola play off se přesouvá do Ostravy

Hokejisté Plzně dokázali ve čtvrtém zápase vyrovnat stav série na 2:2. Dvěma góly k tomu přispěl kapitán Ondřej Kratěna. Rozhodující pátý duel se v neděli hraje na ledě Vítkovic.

10. 3. 2017 20:50 | Aktualizováno 10. 3. 2017 21:22