Hokej

Konečně! Indiáni přehráli Vítkovice vysoko 6:2

Sport

Plzeňští hokejisté v utkání 48. kola konečně získali potřebné body. Doma rozstříleli Vítkovice a na konto si připsali výhru 6:2. Jasně rozhodla třetí třetina.

19. 2. 2017 19:04 | Aktualizováno 19. 2. 2017 19:14
MK
Pokračovat ve čtení

Hokejisté Plzně ztratili další důležité body!

Sport

Hokejisté HC Škoda Plzeň fanouškům zase radost neudělali. Utkání v Hradci Králové sice dokázali srovnat, jenomže ve třetí třetině doslova propadli.

17. 2. 2017 19:44 | Aktualizováno 17. 2. 2017 20:08
MK

Hokejisté Plzně boj o důležité body nezvládli

Sport

Hokejisté HC Škoda Plzeň dotahovali náskok Mladé Boleslavi v důležitém utkání až ve třetí třetině, zápas ale nakonec ani alespoň do dělby bodů nedovedli.

15. 2. 2017 19:57 | Aktualizováno 15. 2. 2017 20:31
MK

Plzeň nezvládla v Olomouci třetí třetinu a body neveze

Sport

Plzeň nastoupila v neděli 5. února k zápasu v Olomouci. Sestava se od pátku téměř nezměnila. První třetinu odehráli hokejisté ve speciální sadě dresů Legenda pomáhá s podobiznou Hlinky na prsou.

5. 2. 2017 19:35
MH

Parádní jízda indiánů! Zlínské ševce rozstříleli 7:1

Zprávy Plzeň

Škodovka si připisuje mimořádně důležité vítězství. V boji o desítku získala další tři body! Očekával se vyrovnaný duel, nakonec se zápas odehrál zcela v režii domácích.

3. 2. 2017 19:45 | Aktualizováno 3. 2. 2017 20:17
VK

Souboj sousedů v tabulce! HC Škoda Plzeň vyzve doma Zlín

Sport

Hokejisty Plzně čeká náročný duel. V rámci 44. kola extraligy přivítají na domácím ledě Zlín. Mezi fanoušky po delší době zavítá i Ryan Hollweg, v případě vítězství vezme do ruky kytaru!

3. 2. 2017 7:58
MK

HC Škoda Plzeň posílí Martin Procházka, na soupisce přibyla i další jména

Sport

Hokejisty HC Škoda Plzeň posílí do konce aktuální sezóny útočník Martin Procházka. Jde nakonec o jedinou novou posilu. Na soupisce se ale objevili i další hráči.

1. 2. 2017 7:59
MK

Školáci v Plzni půjdou na hokej za korunu

Sport

Jako speciální dárek k pololetnímu vysvědčení připravil klub HC Škoda Plzeň pro školáky mimořádnou slevu. Na páteční duel se Zlínem budou mít vstupné za korunu.

31. 1. 2017 10:49
MK

Hokejisté Plzně překonali Brno v prodloužení

Sport

Hokejisté HC Škoda Plzeň vezou z moravské mise dva body. Brněnskou Kometu přehráli v prodloužení. Ve druhé třetině nicméně ještě vedli.

29. 1. 2017 19:27 | Aktualizováno 29. 1. 2017 19:51
MK

Indiáni rozstříleli Piráty. Body zůstávají v Plzni

Indiáni předvedli ve druhé třetině parádní obrat. Piráty obrali o tři body a posunuli se tak na devátou příčku v extraligové tabulce.

27. 1. 2017 19:57 | Aktualizováno 27. 1. 2017 20:22
VK

Lukáš Pulpán prodloužil smlouvu v HC Škoda Plzeň

Sport

Klub HC Škoda Plzeň si pojistil služby důležitého hráče. Smlouvu nově prodloužil obránce Lukáš Pulpán. Z Chomutova se do Plzně vrátil před třemi sezónami.

27. 1. 2017 11:13
MK

Plzeň prohrála v Třinci v prodloužení

Sport

Hokejová extraliga pokračovala v neděli 22. ledna 41. kolem, v rámci kterého Plzeň vyrazila bojovat do Třince. Po vyrovnaném utkání došlo na prodloužení, to ale trvalo pouhých dvacet sekund.

22. 1. 2017 17:42
MH

Indiáni se vracejí z Liberce bez bodů. Na ledě úřadujícího mistra padli 3:1

Tým z města pod Ještědem potvrdil ve 40. extraligovém kole svou pozici favorita.  Škodovka zůstává v tabulce na deváté příčce.

20. 1. 2017 20:22 | Aktualizováno 20. 1. 2017 20:59
VK

Vedení HC Škoda Plzeň chystá setkání s fanoušky!

Sport

Začátek roku je pro hokejové fanoušky v Plzni tradičně ve znamení setkání s vedením klubu HC Škoda Plzeň. Jasný už je i termín a místo letošního setkání. Dorazí i Martin Straka a Tomáš Vlasák!

17. 1. 2017 13:04
MK

Nicholas Johnson končí v HC Škoda Plzeň. Klub hledá posily

Sport

Americký hokejový útočník končí v plzeňském klubu po zhruba sedmi letech. V aktuální sezóně se trápil. Klub teď hledá hráče na doplnění kádru.

16. 1. 2017 11:14
MK

Hokejisté Plzně padli se Spartou v prodloužení

Sport

Vítěznou sérii plzeňských hokejistů uťala v neděli na domácím ledě pražská Sparta. Dalo to ale dost zabrat, utkání nakonec dospělo až do prodloužení.

15. 1. 2017 19:07 | Aktualizováno 15. 1. 2017 19:25
MK

Indiáni smetli pardubické Dynamo 3:2

Hokejová Škodovka  má momentálně vynikající formu. Ve městě perníku si připsala pátou výhru v řadě.

13. 1. 2017 20:23 | Aktualizováno 13. 1. 2017 21:02
VK

S nákupem lístků na duel HC Škoda Plzeň se Spartou můžou být problémy

Sport

Hokejisty Plzně čeká už v neděli tradičně ostře sledovaný zápas. Dorazí pražská Sparta. Klub upozorňuje, že s nákupem vstupenek před samotným duelem mohou být problémy.

11. 1. 2017 8:55
MK

Do kádru plzeňských hokejistů se vrací Nicholas Johnson

Sport

Z hostování v Pardubicích se vrací do kádru HC Škoda Plzeň Nicholas Johnson. Ani na hostování se mu ale formu nepodařilo příliš zlepšit. Vedení klubu zatím zvažuje, co dál...

9. 1. 2017 11:53
MK

Indiáni si připisují čtvrtou výhru v řadě, porazili Karlovy Vary

Sport

Plzeň zvládla západočeské derby, připisuje si čtvrtou výhru v řadě! Utkání 37. kola bylo na programu v neděli 8. ledna na ledě soupeře.

8. 1. 2017 19:13 | Aktualizováno 8. 1. 2017 19:35