Tréninkovou halu Home Monitoring Arény obsadí po několika měsících opět malí hokejisté. Chystá se další díl projektu Týden hokeje. Čtěte podrobnosti!

Hokejová Plzeň vyjadřuje hrdost a radost, hned dva hráči působící aktuálně u indiánů jsou ve výběru trenéra Jandače a pojedou na olympiádu. A s nimi jedou další hráči, kteří jsou s Plzní spjatí.

15. 1. 2018 18:15
MH

Plzeň zlomila smůlu na ledě soupeře a veze z Litvínova tři body

Sport

V neděli 14. ledna bojovali indiáni v Litvínově. Byly to nervy až do konce, ale Plzeň nakonec prolomila smůlu a po šesti porážkách za sebou na ledě soupeřů veze domů výhru.

14. 1. 2018 19:30 | Aktualizováno 14. 1. 2018 19:57
MH

Indiáni vezou ze Zlína porážku 4:1. Venku prohráli už pošesté v řadě

Hokej

O vítězství Zlína  v duelu 39. extraligového kola rozhodla první třetina, kdy se Berani rychle dostali do vedení 3:0 a zápas už nepustili.

12. 1. 2018 19:56 | Aktualizováno 12. 1. 2018 20:38
VK

Plzeň znovu potěšila domácí fanoušky, porazila Víktovice

Sport

Ve středu 10. ledna hostili plzeňští indiáni Rideru Vítkovice. Plzeň znovu potvrdila, že doma se jí daří, Vítkovice porazila rozdílem třech branek.

10. 1. 2018 20:36
MH

Vodárna věnovala sportovní pomůcky malým hokejistům - FOTKY

Sport

Malí hokejisté a mládež z klubu HC Plzeň 1929 získali od Vodárny Plzeň sportovní pomůcky všeho druhu. Předání proběhlo v pondělní přímo na stadionu v Plzni.

9. 1. 2018 15:51
MH

Plzeň proti Liberci potvrdila, že se jí daří před domácími fanoušky

Sport

Plzeňští indiáni si doma v zápase proti Liberci spravili chuť, Tygry porazili 4:2 a v tabulce kralují pořád na prvním místě. Nedělní zápas se těšil velké návštěvnosti, ta byla opět přes 7 tisíc.

7. 1. 2018 21:21
MH

Indiáni vezou z ledu Komety jenom bod. Duel rozhodly nájezdy

Hokej

Ve šlágru 37. extraligového kola zvítězila po samostatných nájezdech Kometa Brno 3:2. Plzeň prohrála pět z posledních šesti zápasů.

5. 1. 2018 21:04 | Aktualizováno 5. 1. 2018 21:58
VK

Hokejisté Plzně nestačili na Vítkovice, prohráli 0:3

Sport

Hokejisté Plzně první utkání roku 2018 nezvládli. Na ledě Vítkovic se jim nepodařilo vstřelit ani jediný gól, naopak domácí byli při chuti. Indiáni nakonec vezou prohru 0:3.

3. 1. 2018 19:48 | Aktualizováno 3. 1. 2018 19:59
MK

Obránce Kindl pomůže indiánům do konce sezony

Zprávy Plzeň

Jakub Kindl zamířil do Plzně původně na měsíční zkoušku. Klub s ním dnes podepsal smlouvu do konce extraligové sezony.

2. 1. 2018 19:32
VK

Hokejisté Plzně na závěr roku pokořili Jihlavu

Sport

Poslední utkání roku 2017 hokejisté Plzně dovedli do vítězného konce a berou plný počet bodů. Závěrečný gól dával Milan Gulaš, dnešní narozeninový oslavenec...

30. 12. 2017 18:45 | Aktualizováno 30. 12. 2017 18:53
MK

Hokejisté Plzně ztratili utkání v Chomutově, prohráli v prodloužení

Sport

Hokejovým indiánům se utkání v Chomutově nevyvedlo. I když od začátku duelu vedli a vypadalo to na jasnou výhru, nakonec prohráli v prodloužení...

28. 12. 2017 20:01 | Aktualizováno 28. 12. 2017 20:13
MK

Plzeň přivítala Pardubice, padla znovu na nájezdy

Sport

Celkem 7 227 diváků sledovalo utkání Plzně proti Pardubicím, které se hrálo na druhý svátek vánoční, 26. prosince, v Home Monitoring Aréně. Zápas byl velké drama, došlo na prodloužení i nájezdy.

26. 12. 2017 18:39
MH

Dramatická bitva v Mladé Boleslavi. Indiáni padli v nájezdech 2:1

Hokej

Na první branku čekali fanoušci ve městě aut  do 58. minuty. O vítězi rozhodla až osmá série nájezdů. Vítězství vystřelil Středočechům Orsava.

22. 12. 2017 20:11 | Aktualizováno 22. 12. 2017 20:30
VK

Hokejoví indiáni převálcovali Spartu! Tradičního rivala přehráli 3:1

Sport

Hokejisté Plzně ovládli další zápas a tentokrát šlo o ostře sledovaný duel s tradičním rivalem. Pražskou Spartu porazili v 31. kole extraligy na domácím ledě nakonec 3:1.

20. 12. 2017 20:01 | Aktualizováno 20. 12. 2017 20:12
MK

Za pult fanshopu míří Martin Straka! Sekundovat mu bude Ryan Hollweg

Sport

Speciální prodejní akce, při kterých se za pult fanshopu u Home Monitoring Arény staví osobnosti HC Škoda Plzeň, jdou do finále. V tomto týdnu se chystají hned dvě.

19. 12. 2017 7:59