Hokej

Plzeň prohrála v Třinci v prodloužení

Sport

Hokejová extraliga pokračovala v neděli 22. ledna 41. kolem, v rámci kterého Plzeň vyrazila bojovat do Třince. Po vyrovnaném utkání došlo na prodloužení, to ale trvalo pouhých dvacet sekund.

22. 1. 2017 17:42
MH
Pokračovat ve čtení

Indiáni se vracejí z Liberce bez bodů. Na ledě úřadujícího mistra padli 3:1

Zprávy Plzeň

Tým z města pod Ještědem potvrdil ve 40. extraligovém kole svou pozici favorita.  Škodovka zůstává v tabulce na deváté příčce.

20. 1. 2017 20:22 | Aktualizováno 20. 1. 2017 20:59
VK

Vedení HC Škoda Plzeň chystá setkání s fanoušky!

Sport

Začátek roku je pro hokejové fanoušky v Plzni tradičně ve znamení setkání s vedením klubu HC Škoda Plzeň. Jasný už je i termín a místo letošního setkání. Dorazí i Martin Straka a Tomáš Vlasák!

17. 1. 2017 13:04
MK

Nicholas Johnson končí v HC Škoda Plzeň. Klub hledá posily

Sport

Americký hokejový útočník končí v plzeňském klubu po zhruba sedmi letech. V aktuální sezóně se trápil. Klub teď hledá hráče na doplnění kádru.

16. 1. 2017 11:14
MK

Hokejisté Plzně padli se Spartou v prodloužení

Sport

Vítěznou sérii plzeňských hokejistů uťala v neděli na domácím ledě pražská Sparta. Dalo to ale dost zabrat, utkání nakonec dospělo až do prodloužení.

15. 1. 2017 19:07 | Aktualizováno 15. 1. 2017 19:25
MK

Indiáni smetli pardubické Dynamo 3:2

Hokejová Škodovka  má momentálně vynikající formu. Ve městě perníku si připsala pátou výhru v řadě.

13. 1. 2017 20:23 | Aktualizováno 13. 1. 2017 21:02
VK

S nákupem lístků na duel HC Škoda Plzeň se Spartou můžou být problémy

Sport

Hokejisty Plzně čeká už v neděli tradičně ostře sledovaný zápas. Dorazí pražská Sparta. Klub upozorňuje, že s nákupem vstupenek před samotným duelem mohou být problémy.

11. 1. 2017 8:55
MK

Do kádru plzeňských hokejistů se vrací Nicholas Johnson

Sport

Z hostování v Pardubicích se vrací do kádru HC Škoda Plzeň Nicholas Johnson. Ani na hostování se mu ale formu nepodařilo příliš zlepšit. Vedení klubu zatím zvažuje, co dál...

9. 1. 2017 11:53
MK

Indiáni si připisují čtvrtou výhru v řadě, porazili Karlovy Vary

Sport

Plzeň zvládla západočeské derby, připisuje si čtvrtou výhru v řadě! Utkání 37. kola bylo na programu v neděli 8. ledna na ledě soupeře.

8. 1. 2017 19:13 | Aktualizováno 8. 1. 2017 19:35
MH

Třetí výhra indiánů v řadě! Litvínov porazili 4:2

První letošní zápas na domácím ledě opanovala Škodovka. Vítězství v duelu 36. kola extraligy zařídil třemi trefami Dominik Kubalík.

6. 1. 2017 19:53 | Aktualizováno 6. 1. 2017 20:33
VK

Indiáni zahájili nový rok vítězstvím. Vítkovice porazili 2:4

Západočeši předvedli drtivý úvod. Po pěti minutách už vedli o dva góly. Vítkovice nebodovaly poprvé po sérii devíti zápasů.

3. 1. 2017 19:19 | Aktualizováno 3. 1. 2017 20:08
VK

Škodovka porazila Boleslav, u plzeňských fanoušků zasahovala policie

Sport

Hodně vyhecované utkání, mezi fanoušky i hráči  velké napětí, bitky na ledě a kvůli pyrotechnice policie zasahující v sektoru hostů. Tak vypadal zápas Plzně s Mladou Boleslaví.

28. 12. 2016 19:56 | Aktualizováno 28. 12. 2016 20:19
MH

Škodovka odehraje poslední duel roku. Čeká ji Boleslav

Sport

Hokejisté Plzně vyjíždí k poslednímu utkání roku 2016 do Mladé Boleslavi. Závěr roku tak chtějí oslavit výhrou, zatím se ale formu nahodit nepodařilo. "Potřebujeme restart," říká Machovský.

28. 12. 2016 8:39
MK

Hokejisté Plzně padli s Olomoucí až po nájezdech

Sport

Hokejisté Plzně v prvním povánočním duelu extraligy drželi až do třetí třetiny jednobrankové vedení. Pak ale náskok ztratili a samostatné nájezdy jim nevyšly.

26. 12. 2016 19:02 | Aktualizováno 26. 12. 2016 19:15
MK

Vánoční hokejová pauza končí. Do Plzně míří Olomouc

Sport

Hokejisté Plzně nastoupí v rámci 32. kola Tipsport extraligy k utkání s Olomoucí. Duel se hraje už od 16:30 a fanzóna přivítá velkou hokejovou osobnost...

26. 12. 2016 8:15
MK

Plzeň jede ze Zlína bez bodů

Sport

Plzeňským hokejistům se ve Zlíně nedařilo. Po první třetibě tio sice vypadalo nadějně, Zlín ale zápas otočil vve svůj prospěch a hlavně Plzeň už nepřidala žádný gól.

22. 12. 2016 20:03 | Aktualizováno 22. 12. 2016 20:26
MH

Hokejisté Plzně překonali rozjetou Kometu Brno

Sport

Hokejisté Plzně dokázali na svém ledě zastavit rozjetou Kometu Brno po velmi dramatickém utkání. I když Brno skóre otevřelo, Plzeň se nakonec se radovala z výhry.

20. 12. 2016 19:59 | Aktualizováno 20. 12. 2016 20:27
MK

Hokejisty Plzně čeká duel s rozjetou Kometou

Sport

Hokejisté HC Škoda Plzeň mají před sebou předvánoční duel. Zápas s druhým celkem tabulky, brněnskou Kometou, bude hodně těžký. "Musíme dobře bránit," říká Tomáš Svoboda.

20. 12. 2016 7:58
MK

Za pult hokejového fanshopu míří Straka s Vlasákem

Sport

Speciální prodejní akci posledních týdnů ukončí zn ámé tváře plzeňského hokeje. Z HC Škoda Plzeň ale přichází i pšatné zprávy. Po operaci menisku je Jaroslav Kracík.

19. 12. 2016 10:58
MK

HC Škoda Plzeň chystá vánoční loučení! Děti půjdou na hokej za korunu

Sport

Vánoční program pro fanoušky si připravil i hokejový klub HC Škoda Plzeň. Proběhne v souvislosti s utkáním s Brnem 20. prosince. Připravená bude i ledová show a ohňostroj.

15. 12. 2016 15:04