Hokej

Plzeňští indiáni urvali doma vítězství nad Vítkovicemi

Sport

Dramatický souboj odehráli plzeňští indiáni v neděli 19. listopadu. Doma hostila Plzeň Vítkovice. Soupeř vedl nad Plzní už 2:0 po dvou třetinách. Indiáni ale boj nevzdali, nakonec došlo až na nájezdy.

19. 11. 2017 20:31
MH
Pokračovat ve čtení

Po výhře nad Jihlavou přivítají indiáni Vítkovice

Sport

Na indiány čeká v neděli zápas s Vítkovicemi. Plzeň zatím vede tabulku, prvenství si potvrdila i v pátek v Jihlavě, odkud si přivezla tři body.

18. 11. 2017 17:26
MH

Rána pro plzeňské fanoušky hokeje! Dominik Kubalík opouští kádr indiánů

Sport

Vítězný gól proti Chomutovu ve středečním utkání byl pomyslnou tečkou za hostováním Dominika Kubalíka v Plzni. Vrací se do Švýcarska!

16. 11. 2017 9:07
MK

Drama do konce! Hokejisté Plzně přehráli Chomutov až v závěru duelu

Sport

Hokejisté HC Škoda Plzeň připravili pro fanoušky hodně dramatický návrat po reprezentační pauze. Duel s Chomutovem rozhodly až poslední vteřiny utkání!

15. 11. 2017 19:43 | Aktualizováno 15. 11. 2017 19:51
MK

Hokejisté HC Škoda Plzeň vyjeli na led s dětmi z dětských domovů - FOTKY

Zprávy Plzeň

Mimořádnou akci pro děti s dětských domovů hostila Home Monitoring Aréna v Plzni. Hokejoví indiáni s nimi vyjeli na led, ukázali jim ale i zázemí areálu a nechyběly ani podpisy...

10. 11. 2017 11:56
MK

Plzeňští indiáni vezou z Pardubic zasloužené tři body

Sport

V neděli 5. listopadu zamířila HC Škoda Plzeň bojovat na led Pardubic. Indiáni šli za jasnou výhrou od počátku utkání a z východu republiky přiváží zasloužené tři body.

5. 11. 2017 18:31 | Aktualizováno 5. 11. 2017 19:53
MH

V Plzni se chystá hokejová lahůdka! U toho nesmíte chybět!

Kdo má rád hokej a navíc ten plzeňský, pak by si neměl nechat ujít zápas Old Boys Plzeň vs. Izrael! Na led opět vyjedou Straka, Špaček, Dvořák, Andrašovský, Hanzlík a další.

4. 11. 2017 15:06
MH

Škodovka porazila Hradec 1:0 a dál vládne extralize

Urputnou bitvu indiánů s Mountfieldem Hradec Králové rozhodl jediný gól Jaroslava Kracíka v 34. minutě. Brankář Miroslav Svoboda udržel podruhé v řadě čisté konto.

27. 10. 2017 19:35 | Aktualizováno 27. 10. 2017 20:50
VK

Hokejová akademie v Plzni získá zázemí za padesát milionů

Zprávy

Hokejová akademie získá kompletní zázemí včetně ubytování a tělocvičny. Objekt vyroste u tréninkové haly za Home Monitoring Arénou. Čtěte podrobnosti!

27. 10. 2017 14:52
MK

"Ohromně se těšíme," hlásí před návratem na domácí led Ryan Hollweg

Sport

Hokejoví indiáni se v pátek po dlouhé době opět představí domácím fandům. "Už se těšíme, až to doma rozbalíme," hlásí před návratem Ryan Hollweg.

26. 10. 2017 8:41
MK

Vstupenka na hokej bude sloužit v MHD jako lístek déle

Sport

Hokejoví fandové v Plzni, kteří vyrazí už v pátek na utkání indiánů s Hradcem Králové, mohou využít zdarma MHD v širším časovém rozmezí. Čtěte podrobnosti!

25. 10. 2017 11:43
MK

Indiáni vezou z ledu Sparty tři body a vedou extraligu

Škodovka vyhrála v předehrávce 18. kola na Spartě 2:0 a vyhoupla se tak do čela tabulky. Utkání přilákalo nejvyšší návštěvu této sezony.

24. 10. 2017 20:42 | Aktualizováno 24. 10. 2017 21:34
VK

Indiáni prohráli v Olomouci, spadli z čela tabulky

Sport

Do čela tabulky jde Třinec, indiáni po drtivé porážce v Olomouci spadli z prvního místa. Plzeň nasázela doma Olomouci 10 gólů, teď jí to Olomouc tak trochu oplatil. Plzeň inkasovala pětkrát.

22. 10. 2017 20:13
MH

Lukáš Pulpán je mimo hru! V utkání v Třinci utrpěl zranění

Sport

Páteční utkání HC Škoda Plzeň v Třinci nedohrál kvůli zranění Lukáš Pulpán. Následná vyšteření potvrdila zlomeninu. Mimo hru bude zhruba měsíc a půl.

21. 10. 2017 15:31
MK

Indiáni vezou z Třince jen bod. O vítězi rozhodlo prodloužení

Oceláři udolali Plzeň 3:2 v prodloužení. Jeden ze šlágrů 15. extraligového kola rozhodl v 65. minutě Tomáš Marcinko.

20. 10. 2017 19:14 | Aktualizováno 20. 10. 2017 20:35
VK

K indiánům přichází Jakub Kindl, na ledě se potká s bráchou

Sport

Obranné řady indiánů posílí nově třicetiletý rodák ze Šumperka Jakub Kindl. Kindl má za sebou několik sezon v zámoří. Na západě Čech se potká s mladším bratrem Denisem.

18. 10. 2017 15:11
MH

Indiáni vezou z Litvínova jen bod, přesto se posunuli do čela extraligy

Škodovka padla v Litvínově v prodloužení 2:1. Utkání rozhodl v 65. minutě gólem z trestného střílení František Gerhát.

17. 10. 2017 19:52 | Aktualizováno 17. 10. 2017 21:20
VK

Prodejní středy v indiánském fanshopu pokračují

I když plzeňští hokejisté mají teď šňůru venkovních zápasů, na fanoušky nezapomínají. Prodejní středy pokračují, další bude už 18. října.

17. 10. 2017 11:06
MH

Dramatický zápas ve Zlíně, indiáni vezou domů dva body

Sport

Indiáni v neděli 15. října vyrazili na duel do Zlína. Na zimním stadionu Luďka Čajky vedla Plzeň už dokonce o tři branky, drtivý tlak Zlína ale přinesl vyrovnání.

15. 10. 2017 20:16