Dramatický souboj a další těsné vítězství. Talent porazil Duklu - FOTKY

2018.04.15-164947-882s klikněte pro další foto
15. 4. 2018 19:38 | Aktualizováno 15. 4. 2018 21:30

Po úspěšném prvním čtvrtfinálovém zápase play-off s Duklou, který se hrál v sobotu, si Plzeň připisuje i další výhru. V neděli znovu Duklu Praha těsně porazila a vede sérii 2:0 na zápasy.

Stejně jako sobotní vítězství i to nedělní bylo hodně těsné a byl to nervák až do konce. Opět rozhodla pouze jediná branka. V dramatickém souboji nakonec Talent vyhrál 24:23 a od semifinále ho tak dělí už jen jedna výhra.

Rozhodující branku si v 55. minutě připsal Ivo Šafář. Do konce utkání už Dukla Praha nebyla schopná reagovat. I po prvním poločase byl stav vyrovnaný. Na obou stranách padlo 14 branek.

Dukla se rozhodně nebude chtít vzdát a Plzeň tak může ještě pěkně potrápit. Zvláště teď, když se série přesouvá na její domácí palubovku. Hrát se bude už nadcházející víkend.

Kouč Michal Tonar st. po zápase:  „Kluci ukázali morální sílu. V určitých fázích zápasu jsme tahali za kratší konec, ve druhé půli prohrávali o dvě branky a vypadalo to s námi bledě. Ale dokázali jsme se zase vzchopit. Je jen škoda, že tam bylo pár věcí, které jsme měli vyřešit jinak. V závěru zase velký dík Honzovi (Štochlovi) v brance. Famózní zákroky, ta výhra jde z velké části na jeho hlavu. “

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň - HC Dukla Praha 24:23 (14:14)