Házená: Plzeň nestačila na Lovosice - FOTKY

2018.02.18-120155-766v klikněte pro další foto
18. 2. 2018 15:36

Oslabený Talent hostil v neděli 18. února Lovosice. Házenkáři Plzně šli sice do nedělního zápasu s velkým oslabením, ale plni odhodlání. To ale bohužel nestačilo...

Lovosice nakonec domácí porazily 30:23. Plzeň vstoupila do utkání celkem dobře, rozhodovalo se ale až v druhé půlce.

Utkání začalo minutou ticha za zesnulého trenéra Zdeňka Moulise. Ten zemřel ve věku 85 let v tomto týdnu.

Domácí začali dobře, hned v úvodu se dostali do vedení. V 10. minutě vedl Talent 6:3. V 16. minutě byl stav zápasu ale už vyrovnaný (7:7). A po prvním poločase Plzeň prohrávala 11:14.

Ještě ve 45. a 48. minutě minutě se Plzeň dostala na dostřel jedné branky, pak už ale se ale náskok Lovosic zvyšoval.

SSK Talent Robstav Plzeň - HK FCC Město Lovosice 23:30 (11:14)