Házená: Talent porazil Hranice, na vedoucí Zubří ztrácí bod

2017.09.10-112713-1331s
10. 12. 2017 13:48 | Aktualizováno 10. 12. 2017 15:33

Plzeňští házenáři v neděli vyrazili na palubovku soupeře, zápas proti Hranicím nebyl vůbec jednoduchý. Plzeň je aktuálně v tabulce druhá, na vedoucí Zubří ztrácí jen bod.

Plzeň po vyrovnaném poločase (11:12) odskočila soupeři v druhé půli dokonce o 4 branky. Hranice ale náskok Plzně stáhly až na  19:20. Několikrát byl stav zápasu v druhém poločase dokonce vyrovnaný. Přesto se Plzni nakonec podařilo soupeře zdolat a vyhrála nad Hranicemi o 4 branky.

Mezi domácími střelci byl nejvíce vidět Indrák (10 branek), za Plzeň se 4x trefil Tonar, který nastoupil až do druhé půle.

TJ Cement Hranice - SSK Talent Robstav M.A.T. Plzeň 20:24 (11:12)