Dnes je úterý 22. května 2012
pá 3. září 2010 14:50
|
Celý článek

Policie hledá pachatele přepadení benzinky

prepadeni

V noci na pátek 3. září došlo k přepadení prodejny benzinky ve Zborovské v Plzni. Policie hledá případné svědky události, kteří by dali jakoukoli stopu k pachateli přepadení.

"Dnes v půl čtvrté ráno vešel zatím neznámý pachatel do prodejny benzínové čerpací stanice ve Zborovské ulici v Plzni. Po pracovnici provozovny požadoval, aby otevřela kasu a dala mu peníze s tím, že jí nic neudělá. Žena měla strach o svůj život, a tak kasu otevřela. Pachatel si vzal všechny finanční prostředky," řekla mluvčí plzeňských policistů Martina Korandová. Dodala, ještě, že pachatel chtěl vědět, zda nejsou peníze ještě uložené jinde. Když od zaměstnankyně zjistil, že jen v trezoru, od kterého nemá klíče, odešel. K žádnému zranění během incidentu naštěstí nedošlo.

"Muži bylo kolem 30 let a vysoký byl přibližně 175 až 180 centimetrů. Na sobě měl černou bundu, pod kterou měl mikinu s šedou kapucí, modré kalhoty, bílé sportovní boty Adidas a na hlavě černou kšiltovku. Pachatel měl dioptrické brýle bez obrouček a mluvil česky bez cizího přízvuku," upřesnila Korandová.

Kriminalisté žádají širokou veřejnost, zejména řidiče různých vozidel taxi služeb a městských hromadných prostředků, v případě, že by mohli pomoci s pátráním či v uvedenou dobu ve Zborovské ulici viděli muže odpovídajícího popisu, aby se ozvali na tísňovou linku policie 158 nebo na telefonní číslo + 420603 704 795.

EM
QAPovky - nejrychlejší zprávy
út 22. května 13:09

Pozor na klíšťata!

Stále trvá nejvyšší stupeň rizika napadení klíštětem. Český hydrometeorologický ústav hlásí na nejbližší dny trvající stupeň č. 10!
út 22. května 11:52

Dopravní komplikace v Plzeňském kraji

Internetové noviny QAP.cz Vám v úterý 22. května přináší aktuální dopravní informace o situaci na silnicích v Plzeňském kraji!
út 22. května 11:12

U Všerub se chystá se velké cvičení

Silnici u Všerub uzavře v pondělí 28. května taktické cvičení hasičů, záchranářů a policistů. Trénovat se bude zásah po havárii autobusu s velkým počtem zraněných.
út 22. května 11:02

Na MS v aerobiku bude závodit Eliška Fajfrlíková z Plzně

Plzeňská závodnice Eliška Fajfrlíková se nominovala na mistrovství světa v aerobiku, které se na podzim uskuteční v Nizozemí.
út 22. května 10:10

Na Bambiriádu pojedou autobusy zdarma!

Ve Škodalandu se od čtvrtka 24. do soboty 26. května koná Bambiriáda, na akci pojedou zadarmo autobusy!
QAP Doporučuje
Český software s.r.o.

Český software s.r.o.

Tvorba www stránek

Vinotéka - Les Lavandes

Navštivte Vinothéque & Provence a ochutnejte v Mánesové ulici 37, v Plzni
Počasí - Plzeňský kraj

Předpověď počasí Vám přináší: In-počasí

BAV se- tipy kam vyrazit

V Zach´s Pubu vystoupí Prince of Tennis

V Zach´s Pubu vystoupí Prince of Tennis
Přijďte si ve čtvrtek 24. května poslechnout, co pohromadě dokáží Jan Čechtický a David Volenec, muzikanti, kteří společně působili už v Sebastiens a Colorfactory!

Kulturní tipy na týden od 21. do 27. května

Kulturní tipy na týden od 21. do 27. května
Nevíte, kam vyrazit za kulturou? Přinášíme vám přehled kulturních akcí v Plzni a okolí na týden od 21. do 27. května.

Program kin od 17. do 23. května

Program kin od 17. do 23. května
Internetové noviny QAP.cz Vám přináší program kin v Plzeňském kraji v týdnu od od 17. do 23. května!

Filmové premiéry v týdnu od 17. května

Filmové premiéry v týdnu od 17. května
V plzeňských multikinech se můžete těšit na premiéry nových filmů, a to českou komedii Líbáš jako ďábel a další film excentrického komika Sachy Barona Cohena, Diktátor!