Rozběháme Česko

Nezisková organizace jejíž každodenní činností je POMOCI LIDEM NAJÍT CESTU KE ZDRAVÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU

_antialias_logo-rozbehamecesko_2e8ab7d74a238cf599a9e99d35142c06

Bzenecká 1055/3 323 00 Plzeň

info@rozbehamecesko.cz

https://www.rozbehamecesko.cz/

Tipy na výlet

Rozběháme Česko z.ú. je nezisková organizace. Naší každodenní činností je POMOCI LIDEM NAJÍT CESTU KE ZDRAVÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU, MOTIVOVAT JE K PRAVIDELNÉMU SPORTOVÁNÍ A DÁVAT POHYBU SMYSL. V rámci tohoto projektu organizujeme s ambasadory po celé republice výběhy, běhovýlety i výběhy se psy (canicross) pro veřejnost zdarma. Vymýšlíme různé sportovní aktivity. Učíme lidi zdravému běhání, pomáháme jim začlenit se do komunity sportovců a tvořit nové sociální vazby.  Účastníme se společně běhů pro vybraný charitativní účel, organizujeme workshopy zdravého běhu, speciální akce- Zkrátka se staráme o bohatou a hlavně smysluplnou sportovní náplň volného času. Budeme rádi, když se do naší myšlenky zapojíš i ty!

Pod hlavičkou Rozběháme Česko Funguje několik projektů, s hlavním cílem motivovat lidi k pohybu. Těmito projekty jsou charitativní projekt  #myteporazime, závod Leskros, Akademie Rozběháme Česko, projekt canicross a série sportovních soustředění a kempů

Charitativní projekt #myteporazime

Projekt, ještě přidává na motivaci zvednout se z gauče díky pomoci druhým. Více o #MYTEPORAZIME

Akademie Rozběháme Česko

Vzděláváme veřejnost v oblasti zdravého běhu a zdravého canicrossu a to především pomocí kurzů, tréninků a workshopů vedených certifikovanými trenéry Rozběháme Česko.

Leskros

Unikátní běžecko-canicrossový seriál 4 závodů, který rozběhá celou rodinu včetně psa. Zavede závodníky na zajímavá místa po čechách. Na každém závodě zažijí nefalšovaný trail, 0% asfaltu, 100% terénu, bahna a lesních cestiček. Závody jako Krušný etapák u Božího daru, Překážkový závod v Benešově u Prahy, railový závod Březňák nebo závod v ovocných sadech. Více o LESKROSU

Běžecké kempy a soustředění

Sportovní víkendy plné běhání, s hlavní cílem - běhat v lese, běhat s partou stejných nadšenců, učit se o běhání a vypnout hlavu od každodenních starostí. Více v sekci Akademie.

PŘIPRAVILI JSEM PRO VÁS