Indiáni po dvanácti dnech opět vyzvali Spartu, předvedli parádní hru

31.10.2021 19:00

Ostrá bitva a skvělá podívaná. Takový byl souboj mezi plzeňskými indiány a pražskou Spartou, který probíhal poslední říjnový den.

Plzeň x Sparta2

První třetina byla divoká. Během ní letěly do branky čtyři puky. Dva do plzeňské a dva do pražské. Jako první šli do vedení hosté, Spartě se ale podařilo hru otočit a první třetina tak skončila nerozhodně 2:2.

Druhá třetina začala početní výhodou domácích. Nakonec se i domácí radovali, když se ve 29. minutě trefil Jakub Kindl. Po třetí trefě se měnil i brankář Sparty, nově začal chytat Neužil, kterého po dvou minutách na ledě zaskočil Ludwig Blomstrand. V 35. minutě ještě Matyáš Kantner střelou nad beton zvýšil na 5:2.

Třetí třetina jen potvrdila plzeňské vítězství, šestou branku vstřelil Schleiss. Indiáni tak berou tři body.