Indiáni slaví postup do čtvrtfinále Ligy mistrů! Bolzano rozstřileli 6:2

20.11.2018 19:18     20.11.2018 20:23

Hokejisté Škodovky zůstávají jediným neporaženým týmem v prestižní soutěži. Čtyři góly a asistenci si v dnešním duelu připisuje kapitán Milan Gulaš.

CG0A2607

Téměř pět tisíc plzeňských fanoušků vidělo první gól v 16. minutě, kdy se Gulaš trefil z trestného střílení.

Italové byli potrestáni za pasivitu dalším gólem ve 22. minutě a opět se o změnu skóre postaral Gulaš. Ten vzápětí dokonal po přihrávce Němce hattrick. Jízda Škodovky pokračovala při přesilovce po vyloučení kapitána hostů Bernarda, když na 4:0 upravil Preisinger. Další přesilovku domácí promarnili, prvním gólem hostů je za to potrestal Insam. Gulaš pak ještě ve 34. minutě přidal svou čtvrtou dnešní trefu. Na 5:2 pak snížil Findlay.

V poslední třetině  se agresivně hrající hosté snažili snížit tříbrankový náskok indiánů, ale nakonec pošesté inkasovali. Poslední gól zápasu si připisuje Indrák.

Škodovka tak hladce postoupila do čtvrtfinále. Tam ji čeká v prosinci vítěz souboje mezi švédským Skelleftea AIK a norským Storhamarem. Indiáni zůstávají jediným neporaženým týmem v soutěži.

Plzeň: Milčakov - Jones, J. Kindl, Čerešňák, Kvasnička, Kaňák, Allen, Pulpán, Vráblík - P. Straka, Kodýtek, Eberle - Gulaš, V. Němec, Indrák - Pour, Presinger, Stach - Kantner, Kracík, D. Kindl. Trenéři: Čihák, Jiří Hanzlík a Pejchar.

Bolzano: J. Smith (26. Irving) - Nordlund, Marchetti, Glira, Rowley, Geiger, T. Campbell, Mackenzie - Catenacci, Findlay, Blunden - Miceli, Crescenzi, Petan - Carozza, Kuparinen, Insam - Schweitzer, Bernard, Frank. Trenéři: Suikkanen a Barski.