Indiáni vezou z Mladé Boleslavi plný počet bodů. Duel rozhodla trefa Nicka Jonese

23.11.2018 19:57     23.11.2018 21:18

Škodovka vyhrála v městě aut 1:0. Na jediný gól zápasu čekali fanoušci 45 minut.

MBL - Plzeň

Hokejisté Plzně vyhráli v 21. kole extraligy v Mladé Boleslavi 1:0. Duel rozhodl ve 45. minutě obránce Nick Jones.

Zápas začal náporem Bruslařů, kteří si vynutili tři přesilovky, ale ani jednu nevyužili. Indiáni ustáli i 20 sekund hry ve třech proti pěti. Veškeré šance likvidovali brankáři Frodl na straně Škodovky a v brance domácích Krošelj. První třetina tedy skončila za stavu 0:0.

V úvodu druhé části viděli fanoušci několik šancí na obou stranách. Rozhodčí neuznali po Gulašově ráně gól Plzně pro postavení útočícího hráče v brankovišti. Gólu se diváci opět nedočkali.

První branka padla až v posledním dějství. Ve 45. minutě dorážel k levé tyčce Krošeljovy branky Jones a puk se dostal za záda mladoboleslavského gólmana. Domácím už se pak nepodařilo vyrovnat.

Mladá Boleslav: Krošelj - Kotvan, Pláněk, Jan Hanzlík, Dlapa, Němeček, Bernad, Eminger - Skalický, Klepiš, Vondrka - Pacovský, P. Musil, M. Látal - M. Procházka, T. Knotek, D. Šťastný - L. Pabiška, Najman, Kousal. Trenéři: Hořava, Rulík a Patera.

Plzeň: D. Frodl - J. Kindl, Jones, Kvasnička, Čerešňák, Vráblík, Kaňák - Indrák, V. Němec, Gulaš - P. Straka, Kodýtek, Eberle - D. Kindl, Kratěna, Kantner - Stach, Kracík, Pour. Trenéři: Čihák a Jiří Hanzlík.