Indiáni vezou z Moravy tři body. Berany porazili 5:3

05.10.2018 20:14     05.10.2018 20:54

Fanoušci ve Zlíně viděli dramatický zápas plný zvratů. Hvězdou utkání se se dvěma góly a asistencí stal Milan Gulaš.

17111509

Po opatrném začátku otevřel účet zápasu  Preisinger. Domácí ale dokázali ještě během první třetiny díky dvěma trefám otočit skóre.

Ve druhé třetině dokázal svou první trefu v dresu indiánů srovnat Vráblík. V čase 39:59 se o obrat postaral v přesilovce Gulaš.

V závěrečné dvacetiminutovce byli  Západočeši aktivnější a hned ve 41. minutě přidal další gól Nedorost. Berani sice dokázali v přesilovce snížit a vytvořili si pak několik šancí, ale Frodla v brance Plzně už nepřekonali ani při dlouhé hře bez brankáře. Naopak těsně před koncem ještě výhru Škodovky pečetili další trefou, tentokrát do prázdné branky Gulaš.

PSG Berani Zlín: J. Sedláček (Štůrala) – Freibergs, Ferenc, Žižka (C), Nosek (A), Řezníček, Valenta, Gazda – Kubiš (A), Fořt, E. Kulda – Šlahař, Herman, J. Ondráček – Poletín, Fryšara, Karafiát – Werbik, P. Sedláček, Popelka.

HC Škoda Plzeň: Frodl (Milčakov) – J. Kindl (A), Jones, Allen, L. Kaňák, Pulpán, Čerešňák, Vráblík – Kantner, Nedorost, Gulaš (C) – Kratěna, Preisinger, Indrák (A) – D. Kindl, Kracík, V. Němec – Straka, Kodýtek, Eberle.