Indiáni vezou z Olomouce porážku 3:1. V tabulce klesli na šesté místo

12.10.2018 20:33     12.10.2018 21:44

Fanoušci na Hané viděli vyrovnaný duel . Plzeň ale musela několikrát dotahovat, jediná trefa Gulaše na vítězství nestačila.

Olomouc_Plzeň

Úvod utkání vyšel lépe Plzni, která měla v úvodních minutách několik šancí. Z první branky se ale radovali domácí, když v první přesilovce zápasu Jaroměřský dorazili střelu Strapáče – 1:0. Indiáni pak také v přesilovce vyrovnali díky trefě kapitána Gulaše – 1:1.

Ve druhé třetině měla hra klidnější průběh. Domácí fanoušci se radovali z gólu v 28. minutě, když Frodla v brance Plzně prostřelil Ondrušek – 2:1.

V poslední části Západočeši opět zvýšili aktivitu, měli více ze hry a dokázali držet domácí v obranném pásmu. Tlak Plzně vygradoval při závěrečné power play. Vyrovnat se jí ale nepodařilo, naopak Irgl přidal gól do prázdné branky – 3:1.

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), J. Galvas, Jaroměřský, Švrček, Dujsík – Ostřížek (A), J. Knotek, V. Tomeček – Burian, Kolouch, Irgl – Strapáč, Nahodil, Skladaný – Laš, Holec, Jergl.

HC Škoda Plzeň: Frodl (Milčakov) – J. Kindl (A), Čerešňák, Allen, L. Kaňák, Vráblík, Jones, Pulpán – Kantner, Nedorost, Gulaš (C) – Stach, Preisinger, Kratěna – D. Kindl, Kracík (A), V. Němec – Straka, Kodýtek, Eberle.