Indiáni vybojovali tři body! S Vítkovicemi padlo celkem deset gólů

05.01.2020 21:44

Nedělní hokejový zápas HC Škoda Plzeň s HC Vítkovice Ridera připomínal spíše přestřelku gólů. S výsledkem 6:4 si však nakonec plzenští hokejisté vybojovali tři body.

17122004

Celkem deset gólů zaručilo zajímavost nedělního zápasu HC Škoda Plzeň s hostem HC Vítkovice Ridera. První domácí zápas letošního roku si tak indiáni i fanoušci užili naplno, už při první třetině diváci viděli čtyři branky!

HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Ridera 6:4 (2:2, 2:0, 2:2)

"Na obou stranách týmů byla vidět řada nepřesností. První třetina nebyla z naší strany dobrá, byla vidět panika a herně do nebylo podle našich představ. Druhá třetina a gólové odskočení nám hodně pomohlo. V poslední třetině to vypadalo, že jsme si jen chtěli kontrolovat hru, ale pravda byla jiná. Chtěli jsme aktivní hru, ovšem nechápu, proč za stavu 5:2 pošleme soupeře zpět do utkání. Hráči mají mou pochvalu za přesilovky, tam se vše rozhodlo. Hra pět na pět ale vůbec nebyla podle mého gusta," okomentoval nedělní zápas trenér indiánů Ladislav Čihák.

Průběh utkání: 1:0, 1:2, 5:2, 5:4, 6:4.

Branky a nahrávky: 8. Rob (Budík, Pulpán), 20. Kantner (Budík, Čerešňák), 33. Gulaš (Čerešňák), 38. Gulaš (Kantner), 43. Čerešňák (V. Němec), 53. V. Němec (Kantner, Čerešňák) – 13. O. Roman (Lakatoš, Roberts Bukarts), 15. Lakatoš (Roberts Bukarts, Mallet), 46. Lakatoš, 50. Schleiss (Š. Stránský, Indrák).

HC Škoda Plzeň: Frodl (Kolář) – Budík, Čerešňák, Pulpán (A), Vráblík, Jank, L. Kaňák – Kantner, Mertl (A), Gulaš (C) – P. Zdráhal, Kracík, Pour – Rob, V. Němec, Kolda – Straka, Kodýtek, Eberle.

HC Vítkovice Ridera: Mi. Svoboda (Dolejš) – Kvasnička, Trška, Výtisk (C), R. Černý, Šidlík, D. Krenželok, Bodák – Roberts Bukarts, O. Roman, Lakatoš (A) – Schleiss, Š. Stránský, Indrák – Dej (A), R. Veselý, Mallet – T. Kubalík, Werbik, Razgals.