Indiáni vyhráli v Pardubicích na nájezdy. Bonusový bod vystřelil Němec

16.11.2018 20:39     16.11.2018 21:37

Hokejisté Plzně vezou z města perníku vítězství 3:2 po samostatných nájezdech. Zlomili tak sérii čtyř porážek v řadě.

Pardubice_Plzeň_hcplzen

V zápase 19. extraligového kola padaly góly pouze v první třetině. Oba týmy začaly opatrně. Skóre otevřel Holland a Západočeši vzápětí srovnali díky trefě Preisingera. Allen pak otočil stav ve prospěch Škodovky.  I když Plzeň měla více ze hry, Dynamo dokázalo vyrovnat, když v závěru třetiny Poulíček prostřelil brankáře Frodla.

Ve druhé dvacetiminutovce bylo k vidění několik šancí, ale ani jeden gól.

V poslední části se hlavně bránilo. Velkou šanci měl po deseti minutách plzeňský Němec, ale skóre se neměnilo. Na druhé straně mohl rozhodnout Dušek, ale i ten svou šanci spálil. Zápas tedy za stavu 2:2, dospěl do prodloužení a poté došlo na penalty. Ty rozhodl v sedmé sérii Němec.

Pardubice: Kacetl - Cardwell, Wishart, Trončinský, Holland, Děrvuk, Hrabal, Čáslava - Skokan, Bubela, S. Treille - P. Sýkora, Marosz, Rolinek - Vondráček, Dušek, Perret - Mandát, Poulíček, Kusý. Trenéři: Kopřiva, P. Marek a Janecký.

Plzeň: D. Frodl - J. Kindl, Jones, Vráblík, Čerešňák, Allen, Kaňák - Gulaš, Kracík, P. Straka - V. Němec, Nedorost, D. Kindl - Kratěna, Preisinger, Stach - Eberle, Kodýtek, Indrák. Trenéři: Čihák, Jiří Hanzlík a J. Špaček.