Indiáni vyrazili hájit čtvrtou příčku do Vítkovic, o výsledku rozhodl konec zápasu

09.01.2022 18:58

Škoda vyrazila k veledůležitému souboji o postupovou čtyřku do Vítkovic. Boj o čtvrté místo, které zaručuje přímý postup do play-off, ale  hokejisté Plzně nezvládli.

Škoda x Vítkovice_HC Škoda Plzeň

Během zápasu padlo celkem šest gólů. Bohužel pro Plzeň, která vyrazila až do Ostravy bojovat o přímý postup do play-off, bylo utkání nakonec vítězné pro Vítkovice, kterým do jejich brány padly pouze dva góly.

Hokejisté obou týmů hráli přetahovanou až do třetí třetiny. Jenže za stavu 2:2 se v závěru hry nechal vyloučit plzeňský Kvasnička, který dostal trest za faul a domácí celek toho dokázal využít a šel do vedení. Škodovce už nepomohla ani power-play, naopak v poslední minutě inkasovali a utkání končilo za stavu 4:2.