Indiáni září v Lize mistrů! Bolzano vyklepli 6:1

06.11.2018 22:11     06.11.2018 22:45

Plzeň si v úvodním osmifinálovém duelu Ligy mistrů v Bolzanu vytvořila komfortní náskok a má nakročeno mezi osm nejlepších.

Bolzano- Plzeň

Hokejisté Plzně  si drží v letošním ročníku Ligy mistrů jako jediní neporazitelnost. V úvodním osmifinálovém utkání Ligy mistrů vyhráli na ledě italského Bolzana jasně 6:1. Za dva týdny jim tak v domácí odvetě stačí k postupu do čtvrtfinále i prohra o čtyři branky.

Plzeň vedla už v sedmé minutě zápasu 2:0. Skóre otevřel Allen, o druhý gól se postaral Indrák. Ve druhé třetině se podařilo Bolzanu snížit, když ve 23. minutě překonal Milčakova Petan. Vzápětí ale vrátil Západočechům dvoubrankový náskok opět Indrák. Plzeň pak ubránila téměř celou minutu dvojnásobné oslabení a ve 33. minutě zvýšil Gulaš na rozdíl tří branek. Před druhou pauzou ještě dovršil svůj dnešní hattrick Indrák. V závěrečné třetině inkasovali domácí ještě jednou díky trefě  plzeňského Straky.

Bolzano: Irving (41. J. Smith) - MacKenzie, Rowley, Campbell, Geiger, Marchetti, Nordlund, Glira - Blunden, Findlay, Catenacci - Insam, Crescenzi, Miceli - Petan, Kuparinen, Frigo - Frank, Bernard, Deluca.

Plzeň: Milčakov - Jones, J. Kindl, Kaňák, Allen, Čerešňák, Pulpán - Gulaš, Kracík, P. Straka - V. Němec, Nedorost, D. Kindl - Kratěna, Preisinger, Stach - Eberle, Kodýtek, Indrák.