Indiáni ztratili i druhý duel, v dalších zápasech musí soupeře porazit

11.03.2021 20:43

Ač se domácí snažili náskok soupeřů dohnat, bohužel se jim to nepodařilo. V polovině úvodní periody Hanáci vedli o dvě branky, indiáni nakonec snížili na 2:3.

min.php

Scénář jakoby se opakoval. I dnes první třetinu o jednu branku vyhráli hosté, do té druhé třetiny však indiáni vstupovali přesilovkou a chtíčem brankový stav obrátit na svou stranu.

V druhé třetině byli domácí aktivní, jenže to na Olomouc nestačilo. Ta přihodila ještě další branku a prostřední třetina končila za stavu 1:3 pro Olomouc.

Plzeňáci využili ve 45. minutě přesilovku, důležitý gól vstřelil Lukáš Kodýtek. Snížil tak na stav 2:3, který už se ale nedokázalo překonat. Závěr utkání se nesl ve velkém plzeňském tlaku, hrálo se prakticky na jednu branku, avšak na vyrovnání už modrobílí nedosáhli a jsou tak v sérii krok od vyřazení.

Branky a nahrávky: 14. Dočekal (Kracík, Kantner), 45. Kodýtek (P. Musil) – 2. Olesz (Ostřížek), 10. V. Tomeček (Nahodil, Dujsík), 26. Nahodil. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3.