Je dobojováno! Zápas skončil divokou remízou 3:3

08.05.2021 19:00

Utkání 31. kola FORTUNA:LIGA skončilo remízou. Příbram v prvním poločase vedla překvapivě o dvě branky. Plzeň nakonec nabrala druhý dech.

PLZPRR-2021-report

Utkání 31. kola FORTUNA:LIGY přineslo v Doosan Areně velmi zajímavý fotbal. Hosté se na západě Čech dostali překvapïvě v prvním poločase do dvougólového vedení, které ale postupně smazali Jean-David Beauguel a Jakub Brabec. V nastaveném čase pak otočku dokonal Zdeněk Ondrášek, jenže Příbram se nevzdala a sama ještě v 96. minutě srovnala. Zápas tak skončilo divokou remízou 3:3.

FC VIKTORIA PLZEŇ

Hruška – Havel, Kaša, Brabec, Limberský (18. Falta) – Káčer (46. Ondrášek), Kalvach, Čermák – Ba Loua (85. Kayamba), Beauguel (55. Šulc), Kopic

1.FK PŘÍBRAM

Šiman – Nový, O. Kingue, S. Kingue, Mezera – Pilík (76. Rezek), Zorvan, Tregler (90. Vilotič), Soldát, Vávra (72. Antwi) – Lubega (90. Voltr)

Branky: 45+5. Beauguel, 71. Brabec, 90+1. Ondrášek – 14. Pilík, 23. Nový, 90+6. Zorvan, ŽK: Brabec – Pilík, Valachovič (tr.), S. Kingue, Tregler

Rozhodčí: Ginzel – Caletka, Melichar