Parádní vstup Škodovky do extraligové sezony! Na úvod porazila Liberec 4:0

14.09.2018 19:54     14.09.2018 20:33

Skvělý start do nového extraligového ročníku za sebou mají hokejisté Plzně. O výsledku rozhodli třemi góly už v první třetině. Brankář Frodl vychytal nulu.

CG0A2607

První buly úvodního zápasu nového ročníku extraligy vhodil čestný host – Ryan Hollweg, který kvůli zdravotním problémům ukončil své působení v řadách indiánů. Tygrům se nepovedl začátek utkání. Domácí využili přesilovku pět a tři a už ve třetí minutě otevřeli skóre. První trefu této sezony si připisuje Vojtěch Němec. Druhý gól přidal vzápětí Denis Kindl. Ve 12 minutě pak na 3:0 zvýšil Jaroslav Kracík.

Druhá dvacetiminutovka začala náporem Tygrů, kteří si vytvořili řadu šancí ale brankáře Dominika Frodla při jeho extraligové premiéře nepřekonali.

V závěrečné třetině si téměř sedm tisíc fanoušků v Plzni počkalo na branku do 52. minuty, kdy si připsal svůj druhý gól v utkání Denis Kindl.

HC Škoda Plzeň:Frodl (Milčakov) – J. Kindl (A), Čerešňák, Allen, L. Kaňák, Pulpán, Vráblík – Nedorost, Novotný, Gulaš (C) – Stach, Kratěna, Indrák (A) – D. Kindl, Kracík, V. Němec – Straka, Kodýtek, Eberle – Pour

Bílí Tygři Liberec: Will (Schwarz) – Derner, Stříteský, Šmíd (A), Doherty, Ševc, Havlín, T. Hanousek – Ordoš, P. Jelínek (C), Bulíř (A) – M. Kvapil, L. Hudáček, Lenc – Lakatoš, Redenbach, Valský – L. Krenželok, J. Vlach, Teplý