Plzeň porazila hradecký Mountfield 4:2, bere druhou tříbodovou výhru v řadě

28.09.2021 19:05

Indiáni odehráli již devátý zápas v rámci Tipsport extraligy, před svými fanoušky přivítali hradecký Mountfield. Vloni se ve vzájemných utkáních více dařilo indiánům.

Plzeň x Olomouc_HC Škoda

Do zápasu s Hradcem Králové vstoupili Západočeši dobře a ve třetí minutě po gólu Přikryla šli do vedení. Hosté ale zvládli před koncem třetiny srovnat na 1:1. Ve 25. minutě se Plzeň vrátila do vedení, přesilovku využil Martins Dzierkals a Škodovka opět vedla 2:1. Hradec ovšem nenechal nic náhodě a vyrovnal gólem Pavlíka. Ve 35. minutě si Plzeň rychle odpověděla a vzala vedení zpět zásluhou přesné střely Matyáše Kantnera.

Do závěrečné periody tak kluby vstupovaly za stavu 3:2. Během ní to vypadalo, že už žádný gól nepřijde, Honza Schleiss ale trefil 14. sekund před třetí sirénou prázdnou branku a pojistil vítězství Plzně 4:2.