Viktoriáni v MOL Cupu vyřadili Mladou Boleslav. Semifinále mají jisté

04.03.2020 19:19     04.03.2020 20:19

Ve čtvrtfinálovém duelu MOL Cupu porazila Viktorka doma ve středu 4. března Mladou Boleslav 4:2. Západočeši si po čtyřech letech zahrají semifinále.

Viktoria-Boleslav MOL Cup

Pod vedením Adriana Gul'y se červenomodrým daří i v MOL Cupu. Nad Mladou Boleslaví vyhráli doma jistě 4:2. Zajistili si tak postup do semfinále domácího poháru.

Středeční utkání sledovalo v plzeňské Doosan Areně 4 519 diváků. Fotbalisté z Plzně si během první půle zápasu zajistili třígólový náskok. Skórovali Kopic, Beauguel a Kayamba.  Hned na začátku druhého poločasu střelil další gól Radim Řezník a zvýšil tak vedení Plzně na 4:0.

Mladá Boleslav nakonec fotbalisty Plzně potrápila a nedala jim vítězství zadarmo! O tom svědčí také dva góly na samotném konci zápasu, oba střílel z dálky Lukáš Budínský. Mezitím přišla ještě šance v podobě penalty pro Plzeň, kterou ale Chorý nedokázal proměnit.

FC VIKTORIA PLZEŇ

Hruška – Řezník, Pernica, Brabec, Limberský (54. Kovařík) – Bucha, Kalvach, Čermák (77. Herc) – Kayamba, Beauguel (54. Chorý), Kopic

FK MLADÁ BOLESLAV

Mikulec – Křapka, Tatajev, Mazuch, Zelený – Hubínek, Hönig, Douděra (71. Ladra), Budínský, Fulnek (52. Auer) – Wágner (46. Klíma)

STATISTIKY

Branky: 33. Kopic, 39. Beauguel, 45. Kayamba, 49. Řezník – 77. Budínský, 85. Budínský, ŽK: Řezník – Tatajev, Budínský, Rozhodčí: Orel – Blažej, Koval