Viktorka nezapsala svou pátou ligovou výhru v řadě, na půdě Karviné remizovala

10.04.2021 17:52

Viktoria Plzeň v zápase 26. kola FORTUNA:LIGY remizovala na půdě Karviné 1:1. Svěřenci trenéra Adriana Guľy zůstávají na šestém místě neúplné tabulky.

EOSR1919

Domácí Karvinou poslal do vedení ve 13. minutě Michal Papadopulos. Atraktivní první poločas plný oku lahodících akcí skončil vedením domácích 1:0. Krátce po změně stran Viktorka vyrovnala na 1:1, Karviné odpověděl střídající Jean-David Beauguel.

Otočit vývoj utkání mohl další střídající hráč Ondřej Mihálik, ale zblízka napálil jen břevno. Druhá půle už nebyla tak bohatá na vyložené šance, a tak si Viktorka nezapsala svou pátou ligovou výhru v řadě. V plzeňské sestavě také chyběli zranění záložníci Bucha s Čermákem nebo odpočívající obránce Limberský.