Vyrovnaný duel indiánů s Vítkovicemi rozhodl gól soupeře v oslabení

28.12.2018 19:58     28.12.2018 21:01

Hokejisté Plzně vezou z Vítkovic porážku 2:1. Rozhodující branku inkasovali v přesilovce.

17120317

Vítkovice otevřely skóre v 15. minutě, kdy se v přesilovce prosadil plzeňský odchovanec Jakub Lev. Vyrovnání z hokejky Milana Gulaše přišlo ve 33. minutě. Nejproduktivnější hráč Plzně zavěsil pod horní tyčku vítkovické branky. Vyrovnaný duel dospěl do třetí třetiny. V jejím úvodu indiáni inkasovali při vlastní přesilovce, autorem rozhodující branky je Patrik Zdráhal. Ostravané pak mohli své vedení ještě navýšit, ale Dej v přečíslení dva na jednoho nestihl zpracovat přihrávku. Na druhé straně se do velké šance dostal Milan Gulaš, jeho střelu ale zlikvidoval Patrik Bartošák v domácí brance.

Vítkovice: Bartošák - D. Krenželok, Výtisk, Baranka, J. Mrázek, Gregorc, Šidlík - Dej, Lev, Olesz - Tybor, O. Roman, D. Květoň - Szturc, Poletín, Kucsera - P. Zdráhal, Š. Stránský, Schleiss.

Plzeň: D. Frodl - Čerešňák, Pulpán, Jones, Allen, Kaňák, Vráblík - Gulaš, Jan Kovář, Indrák - Kratěna, Kracík, Stach - D. Kindl, Preisinger, V. Němec - Eberle, Kodýtek, P. Straka.