Plzeňští hokejisté přehráli německé Eispiraten Crimmitschau 7:1

22.08.2023 22:02

Indiáni mají za sebou čtvrtý přípravný duel před novou sezónou, soupeře dokázali v úterý 22. srpna přehrát vysoko 7:1.

hráči Plzně_HC Škoda PLzeň

První třetina byla oťukávací, šancí Plzeň měla dost, ale gólmanům se podařilo udržet čisté skóre. Ve druhé třetině se radovali oba týmy, plzeňský však měl k radosti více důvodů. Zatímco hráči Eispiraten dali jednu branku, modrobílí hned čtyři.  Do šaten se tak odcházelo za stavu 4:1.

Duel s Eispiraten Crimmitschau nakonec skončil vysokým vítězstvím plzeňských barev. Škodovka v poslední části přidala tři další trefy a radovala se z vítězství 7:1.

Nyní mají před sebou modrobílí den volna, poté se ale ihned znovu vydají do boje, před vlastními fanoušky je čeká západočeské derby!

Branky a nahrávky: 24. Soukup (Hrabík), 25. Hrabík (Laakso, Zámorský), 26. Matýs (Kvasnička), 37. Pour (Adam, Laakso), 54. Rekonen (Pour), 57. Jansa (Zámorský), 58. Rekonen (Adam) – 30. Böttcher (Thomas).
Průběh utkání: 3:0, 3:1, 7:1.