Viktorka prohrála ve Zlíně 0:1, utkání rozhodl Tomáš Poznar

fotbal
22. 11. 2020 20:18

Plzeňští fotbalisté nečekaně prohráli ve Zlíně 0:1. Jedná se o první prohru po pěti zápasech, Viktorka v nejvyšší soutěži zůstává na čtvrtém místě tabulky a na Slavii ztrácí 6 bodů.

Viktoriáni začali aktivněji a první velkou šanci měli už v deváté minutě, kdy domácí podržel jejich brankář Dostál a vychytal Kopice. Skóre otevřel svou první brankou ve 38. minutě bývalý hráč Západočechů Tomáš Poznar

Plzeňští drželi míč častěji, obrana "Ševců" ale odolávala. Zhruba 15 minut před koncem zápasu Dostál vytáhl na roh hlavičku střídajícího Beauguela. Zápas tak skončil prohrou fotbalistů z Plzně.

8. kolo první fotbalové ligy: Fastav Zlín - Viktoria Plzeň 1:0