Házenkáři Plzně porazili Hranice. Vydařil se jim vstup do druhého poločasu - FOTKY

2020.09.06-10.53.04-519w klikněte pro další foto
6. 9. 2020 14:24

Talent tým Plzeňského kraje porazil házenkáře z Hranic poměrem 26:23. Nejlepším střelcem zápasu se stal Petr Linhart, který hostům nastřílel pět gólů. Podívejte se na fotky!

Hráčům Talentu se podařil vstup do druhého poločasu, kdy se jim podařilo vypracovat si šesti brankový náskok. Ačkoliv házenkáři Hranic náskok stahovali, na remízu se jim dosáhnout nepodařilo.

Přestože Západočeši nakonec zvítězili, nepředvedli nejpřesvědčivější výkon. Vyzdvihnout je ovšem třeba Petra Linharta, který nasázel soupeřům 5 gólů a stal se tak nejlepším střelcem zápasu.