Západočeské derby skončilo výhrou hokejistů z Karlových Varů!

hokej
22. 11. 2020 17:45

Hokejisté Karlových Varů zvítězili v nedělním utkání 20. kola Tipsport Extraligy nad vedoucí Plzní 1:0. Jediný gól vstřelil v 19. minutě útočník Energie Tomáš Vondráček.

Energie porazila na domácím ledě Indiány těsným rozdílem jedné branky. První třetina se odehrála ve velkém tempu a padla v ní jediná branka zápasu. Tu střelil Tomáš Vondráček, který se trefil přímo mezi betony Dominika Frodla.

Také druhá třetina byla svižná, velmi se během ní vyznamenal gólman Energie Filip Novotný, který tým podržel. I třetí část utkání nabídla podívanou plnou velkých šancí. Plzeňským nevyšel ani závěrečný risk hry bez brankáře a domácí slavili vítězství.