Dramatický zápas! O vítězství nad Olomoucí rozhodl gól v 59. minutě

IMG_5760
24. 1. 2021 18:37

Drama až do konce a tak trochu infarktový zápas... Olomouc ve třetí třetině srovnala a o vítězství Plzně rozhodl až gól Milana Gulaše v 59. minutě.

Plzeň šla v Olomouci v první třetině do vedení po parádní střele Luboše Roba, domácí ale rychle zvládli vyrovnat. Po 20 minutách byl stav  nerozhodný.

Ve 24. minutě Plzeň znovu vedla, branku si tentokrát připsal David Jiříček. O deset minut později měla už Škodovka dvoubrankový náskok. Olomouc ale rychle odpověděla a byla na dostřel jedné branky. Zápas Olomouc ještě zdramatizovala, když v 56. minutě srovnala na 3:3.

Když už se zdálo, že i třetí duel Plzně a Olomouc zamíří do prodloužení, dokázala Škodovka přidat vítěznou branku. V 59. minutě rozhodl Milan Gulaš. 65 vteřin do sirény to nakonec indiáni zvládli a zapisují si do tabulky další tři body.

HC Olomouc - HC Škoda Plzeň 3:4 (1:1, 1:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 11. A. Rutar (Ondrušek, Gřeš), 35. Gřeš (Ostřížek), 56. Kolouch – 10. Rob (Kracík), 24. Jiříček (Suchý, Kodýtek), 34. Pour (Kracík, Stříteský), 59. Gulaš. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:4.