Hokejisté HC Škoda Plzeň podlehli Brnu. Rozhodly poslední minuty

CG0A2251
16. 9. 2018 19:50 | Aktualizováno 16. 9. 2018 19:34

Hokejoví indiáni v utkání 2. kola nového ročníku extraligy nestačili na breněnskou Kometu. Nakonec prohráli o jediný gól, který padl až v závěrečných minutách duelu.

Hokejisté Plzně podlehli ve druhém utkání nové sezóny Brnu. Nicméně o výhře rozhodl až gól vstřelený domácími v posledních minutách utkání.

První třetina přinesla vyrovnaný souboj.  Skóre otevřel brnšnský Martin Zaťovič, který využil přihrávku zpoza brány. Indáni nicméně odpověděli ve 12. minutě, kdy na sebe vzal všechnu odpovědnost Milan Gulaš a nekompromisně pálil.

Druhá třetina změnu nepřinesla, i když Jarda Kracík mohl přinést další gól. Bojovalo se i ve třetí třetině a nakonec bylo šťastnější Brno. Jen dvě minuty před koncem utkání využila Kometa přesilovku a Nehodil zpečetil konečný verdikt.

2. kolo Tipsport extraligy: HC kometa Brno - HC Škoda Plzeň 3:2 (1:1, 0.0, 2:1)

Branky a nahrávky: 4. Zaťovič (P. Holík), 44. P. Holík (Mueller), 59. Nahodil (P. Holík, Štencel) – 12. Gulaš (Pulpán), 45. D. Kindl (Kracík, V. Němec)

HC Kometa Brno: Langhamer (Vejmelka) – Mikuš, O. Němec, Gulaši, Štencel, Malec, Bartejs, Barinka – Zaťovič, P. Holík, Mueller – R. Zohorna, Hruška, Kašpar – Mallet, Nahodil, L. Horký – Dočekal, L. Čermák, Köhler.

HC Škoda Plzeň: Milčakov (Frodl) – J. Kindl, Čerešňák, Allen, L. Kaňák, Pulpán, Vráblík – Nedorost, Novotný, Gulaš – Stach, Kratěna, Indrák – D. Kindl, Kracík, V. Němec – Straka, Kodýtek, Eberle – Preisinger.