Hokejisté Plzně končí v předkole play-off, do čtvrtfinále se probojovala Mladá Boleslav

min.php
17.03.2022 20:13

Škoda ztratila postup do čtvrtfinále nejtěsnějším možným rozdílem, z vítězství se nakonec raduje Mladá Boleslav. Jízda play off tak pro Plzeň letos končí.

Do rozhodujícího zápasu předkola nastoupila Plzeň odhodlaná vyhrát. Do hry se vrátil Vladimír Kremláček, jinak byla sestava stejná jako v minulém utkání. Po první třetině Škoda prohrávala o jeden gól, víra v otočení skŕe však byla veliká. Ve 30. minutě se zadařilo a Plzeň srovnala díky gólu Michala Bulíře.

Druhá třetina gólově přála i hostům, kteří si vzali v početní výhodě těsný náskok zpět.

Škodovka záhy pustila i další puk do své brány a nechala soupeře odskočit o dvě střely. Využila sice přesilovky a soupeřům se přiblížila na 2:3, srovnat už se však nepodařilo a tímto výsledkem končí i celá série a pro Škodovku i sezóna.