Hokejisté Plzně na Zlín nevyzráli! Berani i přes domácí tlak vyhráli

Plzeň - Kometa_hcplzen.cz
18. 11. 2018 19:01 | Aktualizováno 18. 11. 2018 19:43

Hokejisté HC Škoda Plzeň se museli sklonit před zlínskými Berany. A nestačil na ně ani tlak a aktivita domácích. Nakonec tak Zlín odjíždí z Plzně s vítězným pocitem.

Hned úvod utkání pro plzeňské indiány nevyzněl vůbec dobře. Ačkoliv se puku ujali jako první, hned během první minuty se podařilo hostům otevřít skóre. Jasnou ranou hned po buly se trefil Edgars Kulda. Plzeňské hokejisty to sice nezlomilo a byli v první třetině aktivnější, Zlín prokázal usilovnou práci v obraně. Jedště před koncem prvního dějství navíc zvýšil na 2:0.

Do druhé třetiny naskočili indiáni odhodlaně. Ve 24. minutě to vedlo ke gólové radosti díky střelě Jaroslava Kracíka. Do konce třetiny už se skóre neměnilo.

Indiáni měli velký tlak i ve třetí třetina. Bohužel to ale nevyšlo. Nakonec hráli dokonce v šesti. I tak se museli přijmout orážku.

20. kolo Tipsport extraligy: HC Škoda Plzeň - PSG Berani Zlín (0:2, 1:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 24. Kracík (Stach, J. Kindl) – 1. E. Kulda (Okál, Valenta), 19. J. Ondráček (Kubiš, Freibergs)

HC Škoda Plzeň: Frodl (Miltchakov) – J. Kindl (A), Jones, Vráblík, Čerešňák, Allen, L. Kaňák, Pulpán – Eberle, Kodýtek, Gulaš (C) – D. Kindl, Kracík, V. Němec – Indrák (A), Preisinger, Kratěna – Stach, Nedorost, Straka.

PSG Berani Zlín: J. Sedláček (27. – 28. Štůrala) – Freibergs, Ferenc, Valenta, Nosek (A), Žižka (C), Řezníček, Gazda – Kubiš (A), Lakatoš, J. Ondráček – E. Kulda, Honejsek, Okál – Poletín, P. Sedláček, Šlahař – Václavek, Popelka, Š. Kratochvíl.