Indiáni v dramatickém utkání přehráli Zlín! Rozhodl Tomáš Mertl - FOTKY

IMG_7192 klikněte pro další foto
22. 9. 2019 19:17 | Aktualizováno 22. 9. 2019 19:29

Celkem devět gólů a bezmála osm desítek střel na brány přineslo utkání mezi Plzní a Zlínem. Indiáni byli nakonec úspěšnější a po dramatickém utkání berou plný počet bodů!

Hokejisté Plzně v rámci utkání 4. kola extraligy přivítali na svém ledě Zlín. Duel přinesl hodně nabíté souboje a poměrně velké drama. Nakonec ale byli domácí úspěšnější.

Celkem devět gólů a 79 střel na branku. Utkání v Plzni přineslo velké drama, ve kterém nechyběly osobní souboje. Úvod zápasu ovšem nebyl pro domácí příznivý. Vyrovnat se museli s převahou Beranů. Ještě v závěru úvodního dějství se ale podařilo Plzni srovnat na 2:2.

Velmi vyrovnaná byla i druhá třetina, kdy se sice indiáni dostali do vedení, ovšem Zlín se dokázal zvednout a dotáhnout se. Indiáni nicméně ubránili a do poslední třetiny se tak šlo opět za nerozhodného stavu.

Ve třetí třetině pak Plzeň využila dlouhou dvojnásobnou početní výhodu a o rozhodující gól se postaral Tomáš Mertl už v 46. minutě.

HC Škoda Plzeň - PSG Berani Zlín (2:2, 2:2, 1:0)

Branky a nahrávky: 13. Rob (Gulaš, Pour), 18. Gulaš (Moravčík, V. Němec), 22. Indrák (Rob, V. Němec), 32. Rob, 46. Mertl (V. Němec, Gulaš) – 4. Köhler (Kubiš, Honejsek), 8. Ferenc (Dufek), 27. Dufek (Freibergs), 32. Herman (Šlahař)

HC Škoda Plzeň: Frodl (Kolář) – Budík, Čerešňák, Moravčík, L. Kaňák, Pulpán (A), Vráblík, Houdek – Pour, Mertl (A), Gulaš (C) – Straka, Kodýtek, Eberle – Rob, V. Němec, Indrák – Heřman, Přikryl, Kantner.

PSG Berani Zlín: Kašík (Huf) – Žižka (C), Nosek (A), Freibergs, Gazda, Řezníček, Buchta, Ferenc – Köhler, P. Sedláček, Szturc – Šlahař, Herman, Dufek – Kubiš (A), Palmberg, Honejsek – Fryšara, Popelka, J. Ondráček.