Plzeňský Talent vyhrál na palubovce Brna

2019.09.11-18.08.04-655
15. 9. 2019 17:15

Plzeňští házenkáři vyhráli ve 2. kole Strabag Rail extraligy na palubovce SKKP Handball Brno 30:26.

Plzeň měla na začátku navrch, ale pak se jí přestalo dařit. Ve 12. minutě získal Talent až čtyřbrankový náskok - 4:8, v 18. minutě to bylo  7:11. Jenže potom Brno nejen že vyrovnalo, ale dostalo se do vedení. Poločas skončil remízou.

Naštěstí se Plzni začalo znovu dařit v druhém poločase. Talent znovu soupeři odskočil až na rozdíl šesti gólů a do vítězného konce dovedl celý zápas.

"Brno hrálo na hranici únosnosti, co se týče tvrdosti, a to na nás platilo. Pořád jsme ale měli navrch, kvalita byla na naší straně. Ale i Brno ukázalo svoji kvalitu, dva body bereme s pokorou," uvedl plzeňský kouč Tonar.

KP Brno - Talent MAT Plzeň 26:30