Talent doma překvapivě nestačil na Kopřivnici - FOTKY ZE ZÁPASU

2020.09.20-10.43.53-727w klikněte pro další foto
20. 9. 2020 20:19

Talent se v neděli 20. září představil na domácí palubovce proti Kopřivnici. Fanouškům ale radost plzeňští házenkáři neudělali. S Kopřivnicí nakonec překvapivě prohráli.

Domácí Talent vedl po druhé půli 18:16. Druhý poločas ale skvěle vyšel Kopřivnici. Plzeň se trochu trápila, doma inkasovala celkem 34 gólů a překvapivě s Kopřivnicí prohrála nakonec 32:34.

Na body to tedy v neděli 20. září nestačilo, předvést se před domácími fanoušky bude mít Talent šanci opět v neděli 4. října. To odehraje domácí utkání s Frýdkem-Místkem, začátek zápasu je v 10:30 hodin.

Plzeň -Kopřivnice 32:34 (18:16)