Talent padl ve šlágru kola v Karviné. Hrálo se bez diváků

2019.11.20-19.20.27-432web
10. 3. 2020 20:01 | Aktualizováno 10. 3. 2020 21:00

Házenkáři Talentu Plzeň už mají jistotu prvního místa, v Karviné nepředvedli ideální výkon. Na severu Moravy prohráli 24:27.

Baník výborně využíval křídla, naopak Talent z nich nevstřelil ani gól. Skvělý výkon předvedl ve druhé půli brankář Marjanovič. Slezané si tak došli pro dva body, které je posouvají zpět před Kopřivnici na čtvrté místo.

Utkání v Karviné nabídlo vyrovnaný první poločas. Talent se dostal dvakrát do dvoubrankového vedení. První část skončila za stavu 12:12.

Vyrovnaný souboj pokračoval i v druhé půli. V závěru zápasu se ale Talentu nedařilo překonat obranu Karviné. Domácí tým vedl sedm minut před koncem 24:20.  Necelé tři minuty před koncem se plzeňskému týmu sice podařilo snížit na 24:25, ale Karviná přidala dva góly a upravila tak závěrečné skóre na 27:24.

Poslední zápas před play off sehraje Talent v sobotu 14. března od 18 hodin v Městské hale na Slovanech. Utkání 22. extraligového kola proti KH Kopřivnice se opět odehraje bez fanoušků.