Velké drama mezi Plzní a Pardubicemi! Body nakonec bere Škodovka

17122004
22. 10. 2021 20:59

Utkání mezi Plzní a Pardubicemi bylo nakonec velké drama. Po 40 minutách hry se hrálo bez branek. Bitva ale vyvrcholila přestřelkou ve třetí třetině.

V pátek 22. října přivítala Plzeň v rámci 16. extraligového kola HC Dynamo Pardubice. Rozhodovalo se až v poslední třetině, kdy padlo celkem 5 branek. Jako vítěz ze zápasu nakonec vyšla Škodovka a bere 3 body.

Skóre zápasu otevřeli hosté, když do útočného pásma přejel Robert Říčka a přes obránce trefil přesně ke vzdálenější tyči. A pak přišla gólová smršť Plzně, trefil se Thorell, Dzierkals a Blomstrand. Pardubice pak sice ještě snížily, Plzeň si ale vítězství už udržela a bere další tři body.

HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice 3:2 (0:0, 0:0, 3:2)

Branky a nahrávky: 50. G. Thorell (Dzierkals, Čerešňák), 51. Dzierkals (Blomstrand), 55. Blomstrand (G. Thorell) – 47. Říčka, 59. Paulovič (Košťálek, J. Mikuš). Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2.