Viktorka podlehla Mladé Boleslavi, rozhodl gól z penalty

fotbal mladá boleslav klikněte pro další foto
6. 10. 2019 17:40 | Aktualizováno 6. 10. 2019 17:48

Utkání 12. kola FORTUNA:LIGY bylo na programu v neděli 6. října. Viktorka se utkala s Mladou Boleslaví. A ze hřiště soupeře nakonec bohužel neveze žádné body.

Viktorka sice začala utkání lépe, vyhrála první poločas, zápas v nastaveném čase ale ztratila.

Po gólu Jana Kopice v prvním pločase Viktorka vedla, ale Mladá Boleslav vyrovnala na 1:1 ve 48. minutě. Nakonec se rozhodovalo až v nastaveném čase. Díky gólu Nikolaje Komličenka z penalty Mladá Boleslav získala všechny tři body, vyhrála nad Plzní 2:1.

„Ztráta bodů mrzí hodně, podle průběhu utkání určitě. Měli jsme na to tady vyhrát, vedli jsme 1:0, co víc si přát. Hráli jsme dobře, bohužel jsme pak trochu polevili a dostali jsme gól hned na začátku druhého poločasu a pak už to bylo nahoru dolů. Oba týmy pak měly šance, oni toho využili, my ne…” uvedl po zápase autor první branky Jan Kopic.

FK Mladá Boleslav

Stejskal – Klíma, Tatajev, Pudil, Křapka – Budínský (86. Hašek), Hubínek, Matějovský, Fulnek (57. Klíma) – Komličenko, Mešanović (68. Ladra)

FC Viktoria Plzeň

Hruška – Řezník, Hejda, Brabec, Hloušek – Kalvach, Procházka – Kopic, Hořava (90+3. Beauguel), Kovařík (62. Kayamba) – Krmenčík (79. Chorý)

Branky: 48. Budínský, 90+3. Komličenko (pen.) – 29. Kopic, ŽK: Matějovský, Komličenko, Pudil – Krmenčík, Kalvach, Chorý, Rozhodčí: Lerch – Kubr, Dobrovolný