Viktorka porazila Spartu. Hvězdou večera byl Krmenčík! FOTKY

2019.09.29-19.06.36-785sw klikněte pro další foto
29. 9. 2019 20:13

Výsledek očekávaného zápasu proti pražské Spartě uspokojil nejen věrné fanoušky plzeňské Vikorky. Plzeň získala tři body, a to díky jedinému gólu zápasu. Ten dal Michael Krmenčík.

11. kolo FORTUNA:LIGY skončilo pro plzeňský tým vítězně. Plzeň porazila v očekávaném zápase Spartu a připsala si na konto hned tři body. Za jediný gól děkuje Plzeň ostrostřelci Michaelovi Krmenčíkovi, který kromě vítězného gólu oslavuje i narození své druhé dcerky.

V prvním poločase byla plzeňská Viktorka velmi aktivní. Hned po dvou minutách se domácí tým mohl dostat do vedení, ale Roman Procházka těsně minul sparťanskou branku. V první poločase přišlo ještě pár šancí, i ty ale byly neúspěšné.

Ve druhém poločase vikoriáni neotáleli a hned v prvních patnácti vteřinách padl díky Michaelovi Krmenčíkovi překrásný gól do sparťanské sítě.

Pět minut před koncem zápasu předvedl parádní akci i Tomáš Hořava, avšak tato trefa nebyla viktoriánům uznána. To ale nakonec Plzeň mrzet nemuselo. Vyhrála nad Spartou 1:0.

FC VIKTORIA PLZEŇ - AC SPARTA PRAHA: 1:0 (0:0)

Branky: 46. Krmenčík