Viktorka se rozloučila s rokem 2019 remízou s Teplicemi

i6795
15. 12. 2019 17:02

Poslední zápas FC Viktorky Plzeň v roce 2019, který hrála proti FK Teplicím, skončil remízově. Do brzkého vedení poslal viktoriány Luděk Pernica, avšak zanedlouho fotbalisti z Teplic dorovnali.

V neděli 15. prosince se vikotoriáni s rokem 2019 nerozloučili podle svých představ - v Doosan Areně totiž remízovali s Teplicemi 1:1.

Hned v 11. minutě poslal Plzeň do vedení Luděk Pernica. Avšak ve 24. minutě bylo vyrovnáno. Za hosty srovnal střelou Jan Shejbal. Po první části utkání byl stav 1:1 a tento stav se ani do konce zápasu nepodařilo změnit.

„Byly tam lepší zápasy, někdy horší, konec nám herně moc nevyšel. Hlavně venku jsme ztráceli hodně bodů. Na jaře se budeme snažit dostat Slavii pod tlak a dívat se i pod sebe, kde se na nás dotahují některé týmy,“ upozorňuje Pernica.

K poslednímu zápasu sezóny řekl i své trenér Pavel Vrba: „Jsme zklamaní, že jsme doma ztratili dva body, hlavně za druhý poločas jsme si zasloužili všechny tři, ale Teplice urputně bránily a hrozily z brejků. Je škoda, že jsme nedokázali využít situací, které jsme měli.“

FC Viktoria Plzeň x FK Teplice 1:1 (1:1)