Sport

Potvrzeno! Pavel Vrba končí ve Viktorce a míří do Bulharska

Zprávy

Pavel Vrba opouští post hlavního trenéra Viktorie Plzeň. Na ukončení spolupráce se dohodl s vedením klubu. Před sebou má angažmá v Ludogorci Razgrad.

16. 12. 2019 12:06 | Aktualizováno 16. 12. 2019 12:14
VK
Pokračovat ve čtení

Halová extraliga pozemních hokejistů: Litice porazily Slavii

Sport

Pozemní hokejisté z Litic za sebou mají další extraligové dvojkolo, ve kterém  přehráli pražskou Slavii 7:3. Naopak tři body odevzdali loňským mistrům z Rakovníka.

16. 12. 2019 9:33
VK

Viktorka se rozloučila s rokem 2019 remízou s Teplicemi

Sport

Poslední zápas FC Viktorky Plzeň v roce 2019, který hrála proti FK Teplicím, skončil remízově. Do brzkého vedení poslal viktoriány Luděk Pernica, avšak zanedlouho fotbalisti z Teplic dorovnali.

15. 12. 2019 17:02
AK

Do Plzně se sjely české plavecké špičky. Probíhá MČR dospělých - FOTKY

Zprávy Plzeň

Nejlepší čeští plavci bojují až do neděle o cenné kovy v Plzni na Slovanech. Nechybí Barbora Seemanová, Simona Kubová, Jan Micka, Jan Šefl, Tomáš Franta…

13. 12. 2019 13:35 | Aktualizováno 13. 12. 2019 20:18
MH

Vánoce na Viktorce! Speciální program nabídne fotbal i koncert vážné hudby

Zprávy

Poslední letošní zápas fotbalistů Viktorky zpestří vánoční doprovodný program. V Doosan Areně poprvé zazní koncert smyčcového kvarteta. Nebudou chybět ani tradiční charitativní vánoční stromky.

10. 12. 2019 7:10
VK

MČR v plavání! Plavci na západ Čech přivezli několik cenných kovů – FOTKY

Kopřivnice, Prostějov a Mladá Boleslav byly o víkendu dějištěm MČR v plavání. A plavci ze západu Čech ve věku 12 až 14 let byli úspěšní. Medaile putovaly do plzeňské Slávie i domažlické Jiskry.

9. 12. 2019 15:21
MH

Halová extraliga pozemního hokeje začíná! Jak si vedou týmy z Litic?

Sport

Halová extraliga v pozemním hokeji právě začíná a je jisté, že o titul mistra České republiky se bude bojovat do posledního dechu. Muži si vezou tři body, zatímco ženám se nedařilo.

9. 12. 2019 9:20
KBO

V první třetině indiáni zářili, avšak výhru z Třince domů nevezou

Sport

V první třetině to pro hokejisty z Plzně vypadalo velmi nadějně. Avšak poté to domácí Třinec otočil a vypracoval si tak tříbrankový náskok. Toto skóre udrželi třinečtí až do 60. minuty.

8. 12. 2019 17:55
AK

Házenkáři z Plzně se rozloučili s domácím publikem vítězstvím nad Brnem - FOTKY

Sport

Plzeňští házenkáři z Talent Plzeň se rozloučili pro rok 2019 s domácím publikem výhrou. Talent porazil hostující SSKP Handball Brno. Podívejte se na fotografie!

8. 12. 2019 17:13
AK

Viktorka padla na Slovácku 2:1. Venku nevyhrála už počtvrté v řadě

Zprávy

Západočeši podlehli Slovácku i podruhé v sezoně. Na jeho stadionu prohráli poprvé po 14 letech.

7. 12. 2019 19:26 | Aktualizováno 7. 12. 2019 20:00
VK

Indiáni ovládli duel s Kometou. Šlágr kola vyhráli 4:2

Sport

V duelu 25. extraligového kola začaly padat góly až ve druhé třetině. Další trefu si připsal kanonýr Gulaš.

6. 12. 2019 19:37 | Aktualizováno 6. 12. 2019 21:11
VK

Škodovka si pojistila služby dvou mladíků. Kodýtek a Pour prodloužili smlouvy

Zprávy

Útočníci Petr Kodýtek a Jakub Pour budou oblékat dres s indiánem i v následujícím extraligovém ročníku.

4. 12. 2019 14:46
VK

Indiáni pokřtili svůj kalendář. Na podpisy stáli fanoušci frontu – FOTKY

Zprávy

Nový kalendář na rok 2020 pokřtili hokejoví indiáni za velkého zájmu svých příznivců v obchodním centru Olympia Plzeň.

4. 12. 2019 12:02
VK

Viktorka porazila doma Bohemians, jedinou branku dal Kalvach - FOTKY

Sport

"Vyhráli jsme, ale představoval bych si víc gólových příležitostí z naší strany,“ řekl po skončení zápasu kouč Pavel Vrba. V zápase s Bohemians padla jen jedna branka.

1. 12. 2019 17:01 | Aktualizováno 1. 12. 2019 17:25
MH

Druhá porážka v řadě, plzeňští házenkáří prohráli v Zubří

Sport

Plzeňský Talent podruhé v řadě prohrál, v sobotu házenkáři Plzně nestačili na Zubří a spadli na čtvrté místo tabulky Zubří se po sobotní výhře dostalo na první místo tabulky.

1. 12. 2019 12:42
MH

Viktorka do škol: Nedělní zápas bude sledovat více než 600 dětí

Zprávy

Fotbalové utkání věnované projektu Viktorka do škol se odehraje právě v neděli, 1. prosince od 14:30 hodin. Nedělní duel FC Viktorka Plzeň s Bohemians 1905 bude sledovat 600 dětí z Plzně a okolí.

1. 12. 2019 10:15
KBO

Basketbalisté Plzně prohráli s Vyšehradem. Fotky ze zápasu...

Sport

Plzeňská Lokomotiva hostila v pátek na domácí palubovce v hale na Slovanech Vyšehrad. 11. kolo ale Plzeň nezvládla, na Vyšehrad plzeňští basketbalisté nestačili.

30. 11. 2019 14:24
MH

Škodovka veze z Pardubic jenom bod. Soupeř rozhodl v prodloužení

Sport

Hokejisté Plzně padli v Pardubicích v prodloužení 3:4. V poslední třetině se dostali do vedení, ale Východočeši dokázali dovést utkání do vítězného konce.

29. 11. 2019 20:30 | Aktualizováno 29. 11. 2019 21:50
VK

Úžasná atmosféra i rady... Barbora Strýcová debatovala na Slavii - FOTKY

Za co rodiče Báře zamykali rakety, za co ji nadávali? Jak vzpomíná 33letá tenistka na roky v Plzni na Slavii? Současná světová jednička v deblu a wimbledonská vítězka diskutovala v Plzni…

28. 11. 2019 17:07