Sport

Plzenští Indiáni poprvé bez bodu, velká bitva skončila 3:1 pro Oceláře

Sport

Poprvé v sezóně odchází ze zápasu plzeňský hokejový tým bez bodu. Třinečtí Oceláři odolali závěrečnému tlaku a gólem do prázdné branky stvrdili své vítězství.

20. 11. 2020 19:11
KEE
Pokračovat ve čtení

Atletický areál na Skvrňanech má novou rozcvičovnu, postavilo ji město

Zprávy

Město Plzeň postavilo na Atletickém stadionu ve Skvrňanech novou rozcvičovnu, která nahradila původní kapacitně nevyhovující objekt. Investice představuje 23,5 milionu korun včetně DPH.

18. 11. 2020 12:42
RJ

I z Olomouce si vezou Indiáni výhru 2:1 v prodloužení

Zprávy

Západočeši v tomto zápase svedli tvrdý boj, po první třetině vedli 1:0. Po základní hrací době byl ale stav vyrovnaný 1:1. Rozhodovalo se tedy až v prodloužení.

18. 11. 2020 9:10
RJ

Plzeň porazila České Budějovice 5:1

Sport

Plzeňská Škodovka má za sebou další úspěšný duel. Na ledě Českých Budějovic vyhrála s vysokým skorem. Trefil se dvakrát Musil, Stříteský a Čerešňák.

15. 11. 2020 20:35
MH

Plzeňští házenkáři znovu v akci, po restartu porazili Maloměřice - FOTKY

Sport

Po restartu Strabag Rail extraligy se plzeňský Talent utkal na domácí palubovce s nováčkem z brněnských Maloměřic. Plzeň si připsala výhru 37:26. Přinášíme fotky ze zápasu.

15. 11. 2020 12:45 | Aktualizováno 15. 11. 2020 16:32
MH

Zápas Plzně s Vervou Litvínov rozhodly až nájezdy

Sport

Páteční zápas Plzně s Vervou Litvínov byl vyrovnaný. V prodloužení se nerozhodlo, a tak přišly na řadu nájezdy. V těch nakonec Plzeň vyhrála!

13. 11. 2020 20:01
MH

Místo oslav svátečního 17. listopadu se bude konat běh v retro oblečení

Zprávy

Žadné oslavy, žádné setkávání se, ani kultura. A přece se organizace Rozběháme Česko. cz rozhodla svátek oslavit závodem. A to nejenom v běhu, ale také v chůzi či canicrossu.

13. 11. 2020 8:00
MS

Indiáni si zapsali šestou výhru v řadě a vévodí extraligové tabulce

Zprávy

Indiánům proti Pardubicím vyšla při pondělním utkání odveta. V rámci 2. kola porazili Pardubice 3:2 v prodloužení právě Škodováky. Indiáni ale Pardubicím porážku oplatili a zdolali Východočechy 5:2!

10. 11. 2020 8:20
RJ

Město Plzeň má novou koncepci sportu na roky 2021 ař 2030

Zprávy

Plzeň má připravenou Koncepci sportu navazující na předchozí, která byla v platnosti od roku 2015 a Plzeň se stala jedním z prvních měst v ČR, které takovýto závazný dokument zpracovalo.

9. 11. 2020 19:03
MIKR

Viktorka si návrat na trávník užila, porazila Spartu 3:1

Sport

Fanoušci fotbalu se konečně dočkali, po vynucené pauze kvůli koronaviru se po měsíci opět rozjely zápasy. Šlágr kola byl na programu v neděli 8. listopadu, Plzeň hostila Spartu.

8. 11. 2020 20:10 | Aktualizováno 8. 11. 2020 20:31
MH

Indiáni váleli na ledu svého soupeře. Z Litvínova odjíždějí s výhrou 4:1

Zprávy

První utkání po restartu se plzeňskému hokejovému týmu vyvedlo. Z Litvínova odjíždí s výhrou 4:1 a uloupenými třemi body. Góly tentokrát trefily Musil, Kodýtek a dva góly vstřelil Mertl.

7. 11. 2020 17:56
RJ

Sportovní fanoušci jásají! O víkendu se hraje fotbal i hokej

Zprávy

Sport se vrací! Musí se sice dodržovat přísné podmínky a různá opatření, ale to nezkazí náladu sportovcům ani fanouškům. Po měsíční pauze se bude hrát v sobotu i v neděli.

6. 11. 2020 12:12
RJ

U Košuteckého jezírka v noci hořel bagr, škoda je vysoká - FOTKY

Zprávy

Hasiči v noci zasahovali u požáru bagru u Košuteckého jezírka. Nikdo nebyl zraněn. Hasiči uvedli, že požár zasáhl kompletně celý stroj, proto jsou škody vysoké.

4. 11. 2020 7:52
RJ

Profesionální sporty mají zelenou, musí ale dodržet přísné podmínky

Zprávy

Sport byl kvůli šíření koronaviru v Česku ochromený od 12. října. V pondělí 2. listopadu vláda rozhodla o obnovení profesionálních sportovních soutěží za předpokladu dodržení opatření.

3. 11. 2020 12:07
RJ

Kristýna Horská z plzeňské Slávie pokořila ve Skopje český rekord

Zprávy

Kristýna Horská, která plave za plzeňskou Slávii, má za sebou skvělý úspěch. V makedonském Skopje zaplavala nový český rekord na 200 m prsa. Překonala tak rekord z roku 2015.

18. 10. 2020 9:35
MH

Kometa ve svém úvodním zápase shořela, Plzeň jde do čela

Zprávy Plzeň

HC Škoda Plzeň v pátek 9. října v brněnské DRFG aréně vybojovala výhru. Indiáni začali utkání výborně a již v první třetině vedli. Celkem získali tři body a pokračují v dobrém vstupu do sezony.

9. 10. 2020 20:00
MIKR

Dominik Kubalík získal novou smlouvu! V Chicagu zůstane ještě dvě sezony

Český reprezentant a třetí nejlepší nováček NHL Dominik Kubalík prodloužil smlouvu s Chicagem o dvě sezony. Ročně si vydělá 3,7 milionu dolarů. Jde tedy o tzv. bridge deal.

9. 10. 2020 18:39
MIKR

Útočník Tomáš Chorý odchází na hostování do belgického Waregemu

Mladý útočník Tomáš Chorý odchází z FC Viktorie Plzeň na hostování s následnou opcí do belgického celku SV Zulte-Waregem. Bude se jednat o jeho vůbec první zahraniční angažmá.

5. 10. 2020 19:30
MIKR

Plzeň veze z Vítkovic dva body, vyhrála v prodloužení

Sport

Indiáni zavítali v neděli 4. října do Vítkovic. Utkání začali výborně, po první třetině vedli o dvě branky. Nakonec bylo ale utkání dramatické až do konce a dospělo do prodloužení.

4. 10. 2020 18:45 | Aktualizováno 4. 10. 2020 19:30