Útočník Roman Vlach opouští řady plzeňských hokejových indiánů. Oblékat bude dres Pardubic. Proti indiánům by mohl vyjet na led už v pátek.

26. 11. 2019 11:56
MK
Pokračovat ve čtení

Házenkářské výběry krajů v Plzni! Plzeňský kraj bodoval medailemi i výkony - FOTKY

Sport

V pořadí již pátý ročník házenkářského Turnaje výběru krajů se o víkendu odehrál v Plzni v hale na Lochotíně. Plzeňský kraj slaví i medailové úspěchy! Podívejte se na fotky!

25. 11. 2019 10:52
MK

Mikulášskou dvacítku v kopcovitém terénu běželo jen 35 odvážných - FOTKY!

Zprávy

Celých 20 kilometrů měří závod ve Stříbře, který se vždy koná pár dní před Milukášem. Trať vede ze stříbrského stadionu do Butova a poté lesním terénem až k železničnímu mostu nad přehradou Hracholusky.

24. 11. 2019 13:42
MS

Bodová série indiánů končí. Doma nestačili na Olomouc

Zprávy

Hokejisté Plzně padli s Olomoucí 0:3. Hanáci si ve druhé třetině vypracovali dvoubrankový náskok, který v závěru pojistili trefou do prázdné branky.

22. 11. 2019 19:40 | Aktualizováno 22. 11. 2019 20:51
VK

Viktorka představila oficiální klubový kalendář. Spojuje fotbalové generace

Zprávy

Kromě hráčů a trenérů prvního týmu v kalendáři nechybějí ani klubové legendy a talentovaní mládežníci. Zastoupení zde má dokonce i úspěšný tým hráčů počítačových her.

22. 11. 2019 19:29
VK

První porážka v extraligové sezóně! Talent ztratil utkání s Karvinou - FOTKY

Sport

Talent ochutnal poprvé v letošní extraligové sezóně chuť porážky. Utkání s Karvinou přitom měl rozehrané skvěle. Přišla ale osudná desetiminutovka a musel se před soupeřem sklonit.

20. 11. 2019 19:58 | Aktualizováno 21. 11. 2019 8:22
MK

Škodovka se loučí s Ligou mistrů. O postupu Švýcarů rozhodlo prodloužení

Zprávy

Hokejisté Plzně vyhráli v Lausanne v základní hrací době 4:3. Museli ale dohnat domácí porážku 1:2 a utkání dospělo do prodloužení. To už ale indiáni nezvládli.

19. 11. 2019 22:05 | Aktualizováno 19. 11. 2019 22:45
VK

Indiáni na Mladou Boleslav nestačili. Rozhodlo prodloužení

Sport

Hokejisté Plzně zajížděli v rámci 19. kola Tipsport extraligy na led Mladé Boleslavi. Utkání nakonec dospělo až do prodloužení a to neskončilo ve prospěch Plzně.

17. 11. 2019 18:39 | Aktualizováno 17. 11. 2019 19:07
MK

Házenkáři Plzně v evropském poháru nestačili na dánské Holstebro - FOTKY

Sport

Házenkáři Plzně vstoupili do úvodního utkání 3. předkola Poháru EHF proti dánskému Holstebro hodně statečně. Kvalita soupeře, který se v minulém ročníku probojoval až do Final Four, se ale prokázala.

17. 11. 2019 14:28 | Aktualizováno 17. 11. 2019 14:49
MK

Indonéské nároďáky pozemního hokej v Plzni! Síly měřily s Liticemi

Sport

Indonéská reprezentace v pozemním hokeji se v posledních dnech zabydlela v České republice. Nechyběl ani přesun do Plzně, kde sehrály přípravná utkání kádry žen i mužů.

16. 11. 2019 18:02
MK

Derby ovládla Plzeň. Dramatický duel přinesl dva obraty skóre - FOTKY

Zprávy

Hokejisté Plzně porazili v 18. kole extraligy Karlovy Vary 4:3. Tradičního rivala indiáni zdolali díky dvěma gólům Luboše Roba.

15. 11. 2019 19:51 | Aktualizováno 15. 11. 2019 22:16
VK

Plzeňský kraj měl zastoupení na dostihové dráze v Pardubicích - FOTKY

Zprávy

Tentokrát nešlo o závody koní, ale o poslední díl běžeckého seriálu RUN TOUR 2019, který se konal v Pardubicích na dostihové dráze. Vydaly se tam dva tisíce sportovců, z toho několik desítek z našeho kraje.

15. 11. 2019 14:49
MS

FOTOGALERIE: Čeští fotbalisté slaví postup na evropský šampionát

Sport

Českým fotbalistům se podařilo obrátit kvalifikační utkání s Kosovem a ochozy plzeňské Doosan Areny tak mohly slavit postup na evropský šampionát 2020. Přinášíme fotogalerii z utkání!

15. 11. 2019 7:54
MK

Nevydařený vstup do play off Ligy mistrů! Škodovka padla s Lausanne - FOTKY

Zprávy

Hokejoví indiáni prohráli v úvodním utkání osmifinále Ligy mistrů doma s Lausanne 1:2. Odveta se hraje ve Švýcarsku za týden.

12. 11. 2019 20:08 | Aktualizováno 12. 11. 2019 22:16
VK

Viktorka bere tři body, doma porazila Liberec - FOTKY

Sport

V neděli 10. listopadu porazila Viktorka doma liberecký Slovan 4:1. I když skóre zápasu otevřeli hosté, Viktorka utkání otočila ve svůj prospěch a bere tři body.

10. 11. 2019 16:36 | Aktualizováno 10. 11. 2019 19:53
MH

BASKET: Lokomotiva s přehledem porazila Polabí - FOTKY!

Sport

Plzeňští basketbalisté hostili v pátek 8. listopadu v Městské sportovní hale na Slovanech basketbalisty z Polabí. Přinášíme fotografie z utkání.

9. 11. 2019 13:23