Nejlepší čeští plavci bojují až do neděle o cenné kovy v Plzni na Slovanech. Nechybí Barbora Seemanová, Simona Kubová, Jan Micka, Jan Šefl, Tomáš Franta…

13. 12. 2019 13:35 | Aktualizováno 13. 12. 2019 20:18
MH
Pokračovat ve čtení

Vánoce na Viktorce! Speciální program nabídne fotbal i koncert vážné hudby

Zprávy

Poslední letošní zápas fotbalistů Viktorky zpestří vánoční doprovodný program. V Doosan Areně poprvé zazní koncert smyčcového kvarteta. Nebudou chybět ani tradiční charitativní vánoční stromky.

10. 12. 2019 7:10
VK

MČR v plavání! Plavci na západ Čech přivezli několik cenných kovů – FOTKY

Kopřivnice, Prostějov a Mladá Boleslav byly o víkendu dějištěm MČR v plavání. A plavci ze západu Čech ve věku 12 až 14 let byli úspěšní. Medaile putovaly do plzeňské Slávie i domažlické Jiskry.

9. 12. 2019 15:21
MH

Halová extraliga pozemního hokeje začíná! Jak si vedou týmy z Litic?

Sport

Halová extraliga v pozemním hokeji právě začíná a je jisté, že o titul mistra České republiky se bude bojovat do posledního dechu. Muži si vezou tři body, zatímco ženám se nedařilo.

9. 12. 2019 9:20
KBO

V první třetině indiáni zářili, avšak výhru z Třince domů nevezou

Sport

V první třetině to pro hokejisty z Plzně vypadalo velmi nadějně. Avšak poté to domácí Třinec otočil a vypracoval si tak tříbrankový náskok. Toto skóre udrželi třinečtí až do 60. minuty.

8. 12. 2019 17:55
AK

Házenkáři z Plzně se rozloučili s domácím publikem vítězstvím nad Brnem - FOTKY

Sport

Plzeňští házenkáři z Talent Plzeň se rozloučili pro rok 2019 s domácím publikem výhrou. Talent porazil hostující SSKP Handball Brno. Podívejte se na fotografie!

8. 12. 2019 17:13
AK

Viktorka padla na Slovácku 2:1. Venku nevyhrála už počtvrté v řadě

Zprávy

Západočeši podlehli Slovácku i podruhé v sezoně. Na jeho stadionu prohráli poprvé po 14 letech.

7. 12. 2019 19:26 | Aktualizováno 7. 12. 2019 20:00
VK

Indiáni ovládli duel s Kometou. Šlágr kola vyhráli 4:2

Sport

V duelu 25. extraligového kola začaly padat góly až ve druhé třetině. Další trefu si připsal kanonýr Gulaš.

6. 12. 2019 19:37 | Aktualizováno 6. 12. 2019 21:11
VK

Škodovka si pojistila služby dvou mladíků. Kodýtek a Pour prodloužili smlouvy

Zprávy

Útočníci Petr Kodýtek a Jakub Pour budou oblékat dres s indiánem i v následujícím extraligovém ročníku.

4. 12. 2019 14:46
VK

Indiáni pokřtili svůj kalendář. Na podpisy stáli fanoušci frontu – FOTKY

Zprávy

Nový kalendář na rok 2020 pokřtili hokejoví indiáni za velkého zájmu svých příznivců v obchodním centru Olympia Plzeň.

4. 12. 2019 12:02
VK

Viktorka porazila doma Bohemians, jedinou branku dal Kalvach - FOTKY

Sport

"Vyhráli jsme, ale představoval bych si víc gólových příležitostí z naší strany,“ řekl po skončení zápasu kouč Pavel Vrba. V zápase s Bohemians padla jen jedna branka.

1. 12. 2019 17:01 | Aktualizováno 1. 12. 2019 17:25
MH

Druhá porážka v řadě, plzeňští házenkáří prohráli v Zubří

Sport

Plzeňský Talent podruhé v řadě prohrál, v sobotu házenkáři Plzně nestačili na Zubří a spadli na čtvrté místo tabulky Zubří se po sobotní výhře dostalo na první místo tabulky.

1. 12. 2019 12:42
MH

Viktorka do škol: Nedělní zápas bude sledovat více než 600 dětí

Zprávy

Fotbalové utkání věnované projektu Viktorka do škol se odehraje právě v neděli, 1. prosince od 14:30 hodin. Nedělní duel FC Viktorka Plzeň s Bohemians 1905 bude sledovat 600 dětí z Plzně a okolí.

1. 12. 2019 10:15
KBO

Basketbalisté Plzně prohráli s Vyšehradem. Fotky ze zápasu...

Sport

Plzeňská Lokomotiva hostila v pátek na domácí palubovce v hale na Slovanech Vyšehrad. 11. kolo ale Plzeň nezvládla, na Vyšehrad plzeňští basketbalisté nestačili.

30. 11. 2019 14:24
MH

Škodovka veze z Pardubic jenom bod. Soupeř rozhodl v prodloužení

Sport

Hokejisté Plzně padli v Pardubicích v prodloužení 3:4. V poslední třetině se dostali do vedení, ale Východočeši dokázali dovést utkání do vítězného konce.

29. 11. 2019 20:30 | Aktualizováno 29. 11. 2019 21:50
VK

Úžasná atmosféra i rady... Barbora Strýcová debatovala na Slavii - FOTKY

Za co rodiče Báře zamykali rakety, za co ji nadávali? Jak vzpomíná 33letá tenistka na roky v Plzni na Slavii? Současná světová jednička v deblu a wimbledonská vítězka diskutovala v Plzni…

28. 11. 2019 17:07
MH

Škodovka udolala Rytíře. Oplatila jim porážku z Kladna

Zprávy

Hokejisté Plzně zdolali ve 22. extraligovém kole Jágrovo Kladno 3:1. Na Spartu v čele tabulky se tak přiblížili na tři body.

26. 11. 2019 19:49 | Aktualizováno 26. 11. 2019 20:57
VK

Roman Vlach opouští kádr HC Škoda Plzeň. Míří do HC Dynamo Pardubice

Sport

Útočník Roman Vlach opouští řady plzeňských hokejových indiánů. Oblékat bude dres Pardubic. Proti indiánům by mohl vyjet na led už v pátek.

26. 11. 2019 11:56
MK

Házenkářské výběry krajů v Plzni! Plzeňský kraj bodoval medailemi i výkony - FOTKY

Sport

V pořadí již pátý ročník házenkářského Turnaje výběru krajů se o víkendu odehrál v Plzni v hale na Lochotíně. Plzeňský kraj slaví i medailové úspěchy! Podívejte se na fotky!

25. 11. 2019 10:52