QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Numeroložka: Pátek třináctého přináší šanci na změnu v životě (13.03.2020 11:30:00)

13.03.2020 11:30

Když se v kalendáři objeví pátek třináctého, v mnoha lidech toto datum vyvolává obavy. Podle plzeňské numeroložky a astroložky Petry Postupové ale nelze tento den považovat jednoznačně za smolný.

3

Spojení čísla třináct s pátkem rozhodně nemusí vždy znamenat smůlu. "Lidé mají z pátku třináctého už předem strach. Ale tak bych to vůbec nevnímala. Z pohledu numerologie a astrologie je pátek dnem přisouzeným Venuši, což není vůbec špatné. A pátek třináctého má špatnou pověst kvůli vyvraždění templářů, které začalo v pátek 13. října 1307,“ vysvětluje Petra Postupová.

A jaký je tedy ten dnešní pátek třináctého? "Je to den, kdy něco starého musí odejít a něco nového se rodí. Pátek třináctého je vždy den, kdy máme uzavřít věci, kterým už vypršel čas, abychom mohli přijmout něco nového. Vše, co v našem životě nemá co pohledávat, by mělo jít pryč,“ sděluje numeroložka.

Z numerologického hlediska, hraje svou roli také rok 2020 a trojka, která představuje měsíc březen. "V numerologii je letošní rok čtyřkový, což znamená, že sečteme obě dvojky. Tyto roky s sebou nesou události, které nám umožní se zastavit a přemýšlet o svém životě trochu jinak než obvykle. Právě teď během nouzového stavu jsme k tomu dostali příležitost. Vzpomeňme si třeba na čtyřkový rok 2002, který byl rokem záplav,“ dodává Petra Postupová s tím, že vše ještě zdůrazňuje trojka v dnešním datu, která představuje měsíc březen. "Trojka je číslem myšlení a komunikace. Opět to znamená předávat, sdílet a přemýšlet o tom, co se děje a jaký to má důvod,“ uzavírá numeroložka.

FOTO: ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Šeříkovka Lordi
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA nová FABIA