QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

03.12.2022 15:19

U Spáleného Poříčí havarovalo osobní vozidlo

Auto skonřilo na střeše, na místě zasahují všechny složky IZS

03.12.2022 9:06

Pozor na silnicích

Nehody se odstraňují na Tachovsku - auto hvarovalo na D5 na km 108 ve směru na Prahu, kamion skončil mimo silnici na sil. 605 u Stříbra

Plzeňští strážníci dostali do užívání čtyřkolky

26.05.2022 14:43

Plzeňští strážníci  dostali do užívání čtyřkolky

 

        Do výbavy městské policie přibyl nový dopravní  prostředek-dvě terénní čtyřkolky zn. Segway Snarler AT6 L EPS Limited. Čtyřkolky najdou využití v obtížně přístupných terénech, které jsou pro běžné služební automobily neprůjezdné. Využívat je budou strážníci i v případě potřeby při řešení mimořádných událostí jako povodně nebo jiné  živelné pohromy.

      Stroje bezúplatně včetně  kompletního servisu zahrnujícího pojištění poskytla městské policii firma Segway Powersport s.r.o., zástupce pro Českou republiku, prozatím do konce  tohoto roku a zároveň vybavila strážníky městské policie ochrannými prostředky. Ve čtvrtek si jej vedení městské policie převzalo od zástupce společnosti do užívání. „Chceme  touto cestou podpořit Městskou policii Plzeň a získat zároveň cenou zpětnou vazbu na používání strojů při výkonu služby i v hůře přístupném terénu. Zároveň je to pro nás do budoucna dobrá reference“, dodává Ing. Jan Mertl zástupce Segway Powersports pro Českou republiku.

        Dodávající firma připravila také školení, jímž si prošla desítka  strážníků. V rámci kurzu, který se uskutečnil na polygonu v Letkově, si strážníci především osvojili zásady bezpečné jízdy a techniku ovládání stroje.

 

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Depo 2015
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT